Çilem Akar kimdir? Nereli? Çilem Akar ne kadar kazanıyor? Çilem Akar kaç dil biliyor? Kaç yaşında?

14.10.2022
Çilem Akar kimdir? Nereli? Çilem Akar ne kadar kazanıyor? Çilem Akar kaç dil biliyor? Kaç yaşında?

Çilem Akar kimdir? Çilem Akar nereli? Çilem Akar kaç yaşında? Çilem Akar sevgilisi, Çilem Akar burcu, Çilem Akar instagramı, Çilem Akar Soner, Çilem Akar ne kadar kazanıyor?

Çilem Akar’ın tam ismi Çilem Suna Akar’dır. Çilem Akar @cilemakar kullanıcı adı ile instagramda bulunmaktadır. 14 Ekim 2022 itibariyle 97.2 bin takipçisi vardır.

Çilem Akar Youtube’da aktif bir isim. 500 bin abonesi vardır.

Çilem Akar 13 Temmuz 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Kendisi 28 yaşındadır.

Çilem Akar 175 cm boyunda ve 55 kg ağırlığındadır.

Çilem Akar ilköğretimini Cihangir İlköğretim Okulu’n da tamamlamıştır. 8 sene burda okumuştur. Liseyi Avcılar Lisesi’nde tamamlamıştır. Üniversite hayatını Eskişehir Anadolu Üniversitesinde tamamlamıştır.

1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Çilem Akar, anne tarafından Trabzonlu baba tarafından ise aslen Diyarbakırlıdır. İlkokul ve ortaokul eğitimini Cihangir İlköğretim Okulu’nda tamamlayan Çilem Akar, lise eğitimini ise Avcılar Lisesi ve Mehmet Baydar Lisesi’nde tamamlamıştır. Lisans eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü’nde tamamlayan Çilem Akar, daha sonra Uludağ Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı üzerine yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

Hazırlık öğrencilerine İngilizce dersleri veren Çilem Akar, öğretim görevlisidir. Öte yandan sevgilisi Soner ile üniversitede tanıştıklarını ifade etmektedir. Çilem Akar, ana dili seviyesinde İngilizce ve İspanyolca bilmektedir.Ayrıca pek çok kez yurt dışına çıkma fırsatı bulmuştur. Gittiği ülkeler arasında Almanya, Fransa, İspanya ve İtalya yer almaktadır.

İspanya’ya gittiğinde YouTube’a video yüklemeye karar veren Çilem Akar, daha sonra videolarının da ilgi görmesi ile beraber içeriklerini zenginleştirmiştir. Yabancı dil eğitim videoları ile büyük üne kavuşan Çilem Akar’ın YouTube üzerinden takip edebilirsiniz.

Çilem Akar ne kadar kazanıyor? sorusuna aşağıdan yanıt bulabilirsiniz..

Çilem Akar kimdir? Çilem Akar nereli? Çilem Akar kaç yaşında? Çilem Akar sevgilisi, Çilem Akar burcu, Çilem Akar instagramı, Çilem Akar Soner, Çilem Akar ne kadar kazanıyor? Çilem Akar biyografisi, Çilem Akar sevgilisinden ayrıldı mı? Çilem Akar boy kilo, Çilem Akar kaç dil biliyor? Çilem Akar ÖĞRETİM görevlisi, Çilem Akar hangi üniversitede Öğretmen?

You cannot copy content of this page