Çilem Akar kimdir? Çilem Akar ne kadar kazanıyor? Kaç dil biliyor? Sevgilisi?

23.12.2022
Çilem Akar kimdir? Çilem Akar ne kadar kazanıyor? Kaç dil biliyor? Sevgilisi?

Çilem Akar kimdir? Çilem Akar nereli? Çilem Akar kaç yaşında? Çilem Akar sevgilisi, Çilem Akar burcu, Çilem Akar instagramı, Çilem Akar Soner, Çilem Akar ne kadar kazanıyor?

Çilem Akar’ın tam ismi Çilem Suna Akar’dır. Çilem Akar @cilemakar kullanıcı adı ile instagramda bulunmaktadır. 14 Ekim 2022 itibariyle 97.2 bin takipçisi vardır. Çilem Akar Youtube’da aktif bir isim. 500 bin abonesi vardır. Çilem Akar 13 Temmuz 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Kendisi 28 yaşındadır. Çilem Akar 175 cm boyunda ve 55 kg ağırlığındadır.

Çilem Akar ne kadar kazanıyor? sorusuna aşağıdan yanıt bulabilirsiniz..

Çilem Akar kimdir? Çilem Akar nereli? Çilem Akar kaç yaşında? Çilem Akar sevgilisi, Çilem Akar burcu, Çilem Akar instagramı, Çilem Akar Soner, Çilem Akar ne kadar kazanıyor? Çilem Akar biyografisi, Çilem Akar sevgilisinden ayrıldı mı? Çilem Akar boy kilo, Çilem Akar kaç dil biliyor? Çilem Akar ÖĞRETİM görevlisi, Çilem Akar hangi üniversitede Öğretmen?

Çilem Akar, asıl adıyla Çilem Suna Akar 13 Temmuz 1994 tarihinde doğmuştur. Yengeç burcu olan genç akademisyen aslen baba tarafından Diyarbakırlı, anne tarafından Trabzonludur.

İlköğretimini, Cihangir İlköğretim Okulunda tamamlamıştır. Lise hayatının ilk senesini Avcılar Lisesinde tamamlamıştır. Geri kalan sınıfları ise Mehmet Baydar Lisesinde okumuş ve mezun olmuştur.

Liseyi bitirdiği dönemde ne kadar Japonca okumak istese de annesinin baskısı üzerine tercihin son günü tüm tercihlerini değiştirmiştir. Lisan eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesinde almıştır ve İngilizce Öğretmenliği okumuştur.

Yüksek Lisans eğitimini ise Bursa’da Uludağ Üniversitesinde İngiliz Dili üzerine tamamlamıştır.

İngilizce ve İspanyolcayı akıcı şekilde konuşan YouTuber’ın birçok ülkeyi gezme şansı olmuştur.

Başlıca İspanya, Roma, Fransa ve Almanya gibi ülkelerin bazılarına kendi gitmiştir. Bazılarına ise Erasmus aracılığıyla seyahat etmiştir.

2015 yılında YouTube’a katılan Çilem, Erasmus aracılığıyla gitti Barcelona’dan video yükleme kararı alıyor.

Mezun olduktan sonra özel üniversitelerde okutman olarak çalışan Çilem bu süreçte YouTube kariyerine ara vermiştir. Çalıştığı üniversiteden memnun olmamaya başlaması ve üretkenliğini yitirdiğini düşündüğü dönem işi bırakmıştır.

İşi bırakan ve YouTuberlığa geri dönen Çilem bu işi yaparken mutlu olduğunu, kendini tekrar geri kazandığını dile getirmiştir.

Son zamanlarda ürettiği İngilizce öğretmeye yönelik içeriklerle ve vloglarla dikkat çekmeye devam ediyor. Onu asıl mutlu edenin özgür bir şekilde İngilizce öğretmek olduğunu söylüyor.

error: Content is protected !!