Cingen Eko kimdir? Ekrem Kaya Kimdir? Cingen Eko neden,nasıl öldürüldü?

25.06.2022
Cingen Eko kimdir? Ekrem Kaya Kimdir? Cingen Eko neden,nasıl öldürüldü?

Cingen Eko kimdir? Cingen Eko neden, nasıl öldürüldü? Cingen Eko vurulma anı, Cingen Eko resmi, Eko dayı, Malatya Cinayet Videosu?

Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Cingen Eko kimdir? Ekrem Kaya Kimdir? Cingen Eko neden,nasıl öldürüldü? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Malatya’nın Şifa Mahallesi’nde meydana gelen olayda başından vurulan Ekrem Kaya adlı şahıs hayatını kaybetti. Malatya’da başından silahla vurulan Ekrem Kaya olay yerinde yaşamını yitirdi. Olaya karıştıkları tespit edilen 5 kişi bir rezidansın son katında 2 adet pompalı tüfekle birlikte yakalanarak gözaltına aldı.

Olay saat 22.30 sıralarında Şifa Mahallesi Tekel Sokakta meydana geldi. Çevresinde ‘Cingen Eko’ lakabıyla bilinen 34 yaşındaki Ekrem Kaya adlı şahıs, bir iş merkezinden çıktıktan hemen sonra açılan ateş sonucu başından vuruldu ve olay yerinde  öldü. Saldırganların olayın ardından hurda kağıt toplama bir kamyonetiyle kaçtıkları bildirildi.  Olayla ilgili olduğu gerekçesiyle aranan şahıslardan M.Y.A. bir süre sonra, polise teslim oldu. Polis olayla ilgili olarak S.V. adlı şahsı arıyor.

Polis ekipleri, saldırıdan kısa bir süre sonra olay yeri yakınındaki bir iş merkezine bazı silahlı şahısların kaçtığı yolundaki bilgi üzerine, iş merkezini kuşatarak M.Y., E.Ç., H.S. ve H.A. adlı şahısları 2 pompalı tüfekle yakaladı.

Şahısların da bu olayla ilgili oldukları öğrenildi. Sokak ortasında başından silahla vurulan şahıs Ekrem Kaya, olay yerinde öldü. Polis ekipleri olayla ilgili 5 kişiyi bir rezidansta yakalayarak gözaltına alındı. Olay yerine akın eden Ekrem Kaya’nın ailesi ve yakınları sinir krizleri geçirdi.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Cingen Eko kimdir? Ekrem Kaya Kimdir? Cingen Eko neden,nasıl öldürüldü? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

error: Content is protected !!