Çoçuklar duymasın Alex kimdir? Kerry Demirci kimdir, kaç yaşında? Kerry Demirci biyografisi

26.08.2022
Çoçuklar duymasın Alex kimdir? Kerry Demirci kimdir, kaç yaşında? Kerry Demirci biyografisi

Çoçuklar duymasın Alex kimdir? Kerry Demirci kimdir, kaç yaşında? Kerry Demirci biyografisi

Çocuklar Duymasın Alex karakterini canlandıran oyuncu Kerry Demirci‘dir. Kerry Demirci 1990 yılında Litvanya’nın başkenti Vilnius’ta doğdu. 30 yaşında olan Kerry Demirci aslen Litvanyalı bir fotomodeldir. Gerçek veya eski adı Karolina Kazlauskaitė’dir.

Çocuklar Duymasın Alex karakterini canlandıran oyuncu Kerry Demirci’dir.

Kerry Demirci 1990 yılında Litvanya’nın başkenti Vilnius’ta doğdu.,

30 yaşında olan Kerry Demirci aslen Litvanyalı bir fotomodeldir. Gerçek veya eski adı Karolina Kazlauskaitė’dir.

Evlendikten sonra “Kerry Demirci” adı ve soyadını aldı. Aynı zamanda evlendikten sonra İslam dinini seçtiğini açıklamıştı.

Biyoloji öğretmeni bir anne ile mimar bir babanın kızıdır. Üç kardeş oldukları öğrenilen Kerry Demirci, ilk ve ortaokul yıllarında okul korosunda yer aldı. Türkiye’ye lise yıllarında iki kez tatile geldi.

Henüz 17 yaşındayken Litvanya Güzellik Yarışması’nda birinci oldu. Bu yarışmadan sonra hayatı değişti.

Asıl hayali diş doktorluğu olan Kerry, güzellik yarışmasındaki başarısından sonra aldığı modellik tekliflerini geri çevirmeyince top model oldu. Ülkesinde üniversite eğitimine başlayan Kerry Demirci, psikoloji bölümünü bitirdi.

Daha sonra tanıştığı Serdar Demirci ile evlendi. Evlenmeden önce İslam dinine ihtida etti.

1,72 boyunda olan Kerry Demirci fotomodellik yapıyor.

Aslen Litvanya asıllı fotomodel olan Karolina Kazlauskaite, evlendikten sonra adını ve soyadını Kerry Demirci olarak değiştirdi. Mimar bir baba ve biyoloji öğretmeni bir annenin çocuğu olan Çocuklar Duymasın Alex ( Kerry Demirci), Türkiye’ye ilk kez lise yıllarında gelmiştir.

17 yaşında iken Litvanya Güzellik Yarışması’nda birinci olan Kerry Demirci’nin hayatı yarışmadan sonra bir hayli değişti. diş doktoru olmak isteyen Çocuklar Duymasın Alex, fotomodellik tekliflerini kabul ederek fotomodel olmaya adım adım yaklaştı.