Konuşanlar 119. Bölüm Shot İzle Youtube

19.06.2023
Konuşanlar 119. Bölüm Shot İzle Youtube

Konuşanlar 119. Bölüm Shot İzle Youtube

Konuşanlar yeni bölüm geldi. Her insanın farklı bir hikaye, her hikayenin farklı bir kahkaha olduğu Hasan Can Kaya efsanesi Konuşanlar 119. bölüm fragmanı yayınlandı. Exxen platformunda yeni bölüm yerini aldı. Konuşanlar Youtube hesabından 119 bölüm fragmanı yayınlayan Hasan Can Kaya son bölüm anlarını paylaştı. İzleyicilerin dört gözle beklediği Konuşanlar güldürüsünde bu hafta sesleri tavan yapan anlar Kurtlar Vadisi sayesinde oldu.

Bölümün tamamını exxen üzerinden izleyebilir veya Youtube konuşanlar kanalından bölümün shot halini izleyebilirsiniz.

Tutunamayanlar 12. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Tutunamayanlar’ın yeni bölümünde neler yaşanacak? Tutunamayanlar 31 Mart 2020 Salı akşamı TRT 1’de…

Hayatı boyunca hiç çalışmamış ve çalışmaya da niyeti olmayan Tarık gittiği bir iş görüşmesinde, çok zenginken babasının işlerinin kötü gitmesi nedeniyle her şeyini kaybeden İrem’e aşık olur.

Gidecek yeri olmayan İrem, Tarık’ın davetiyle yaşadığı mahalleye gelir ve mahalledeki kitap kafede çalışmaya başlar. İrem’in hayali başarılı olmak, kendi işini kurmak ve bir gün tekrar eski günlerine dönebilmektir.

İrem’i etkilemenin yolunun iş kurmaktan geçtiğini gören Tarık ise bir gün tutucu ve vizyonsuz ilham perisi İlhan’la karşılaşır.

İlham perisinin verdiği fikirlerle hepsi başarısız olacak olan birbirinden eğlenceli iş girişimlerine atılır.