Dahi Şekerci kimdir? Nereli, kac yaşında? İnstagram? Selin Şekerci ?

07.01.2023
Dahi Şekerci kimdir? Nereli, kac yaşında? İnstagram? Selin Şekerci ?

Dahi Şekerci kimdir? Nereli, kac yaşında? İnstagram? Selin Şekerci kimdir, kaç yaşında ve nereli?

Selin Şekerci 1 Haziran 1989 yılında İzmir’in Karşıyaka ilçesinde doğdu. Baba tarafı aslen Arap olan oyuncunun anne tarafı ise Azerbaycan asıllıdır.

İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İzmir’de tamamlayan Şekerci, birçok özel tiyatroda sahnelenen oyunlarda görev almış ve ardından İzmir Devlet Tiyatrosu’na geçmiştir.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kavak Yelleri dizisinde konuk olarak oynayan oyuncu burada gösterdiği başarılı performansın ardından tanınmıştır.

2005 yılında ‘Körfez Ateşi’ dizisiyle ilk kez kamera karşısına geçen ünlü ismin rol aldığı diziler şu şekildedir;2005 – Körfez Ateşi2006 – Sağır Oda2007 – Kavak Yelleri (Feyza)2009-2010 – Melekler Korusun (Özgür Çelikli)

Dahi Şekerci İnstagram kullanıcısı paylaştığı videolarla herkesin ilgisini çekmeyi başardı. Sosyal medya hesaplarında Dahi Şekerci ismini kullanması onu bu şekilde tanımamızı sağlıyor. Kullanıcılar sebebini bulamadığımız bir şekilde fazla araştırmaya başlamış durumdalar. Bize gelen yoğun istek üzerine her ne kadar bir araştırma yapsak da bu sosyal medya hesabının ne den bu kadar merak edildiğini açıklayacak bir şey bulamadık.