Dalia Kittani kimdir nerelidir? Dalia Kittani kaç yaşında? Dalia Kittani nereli? Ermeni mi? Dalia Kittani doğum tarihi, Biyografi

19.12.2022
Dalia Kittani kimdir nerelidir? Dalia Kittani kaç yaşında? Dalia Kittani nereli? Ermeni mi? Dalia Kittani doğum tarihi, Biyografi

Dalia Kittani kimdir? Dalia Kittani kaç yaşında? Dalia Kittani nereli? Dalia Kittani biyografi, Dalia Kittani doğum tarihi, Dalia Kittani sevgilisi? Dalia Kittani kimdir nerelidir? Dalia Kittani kaç yaşında? Dalia Kittani nereli? Ermeni mi? Dalia Kittani doğum tarihi, Biyografi

Dalia Kittani kimdir, kaç yaşında, nereli?

Dalia Kittani, bir Youtube sayfasında yemekleri tadarak yorumlar yapıyor.

Dalia Kittani @daliakittani kullanıcı adı ile Twitter’da bulunuyor.

Dalia Kittani yaşı ve diğer bilgileri hakkında detaylar bulunmuyor.

Dalia Kittani kimdir, kaç yaşında, nereli?

Dalia Kittani 27 yaşında başarılı bir reklamcıdır. Evet reklamcı diyoruz çünkü orta okul ve lise eğitimini tamamladıktan sonra Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olmuş ve bu alanda birçok başarıya imza atmıştır. Dalia Kittani Bilgi Üniversitesi’ndeki deneyimini ve başarıları şu sözlerle anlatmaktadır;

“Henüz okurken Unilever-Lipton, SsangYong-Tivoli gibi şirketlerle çalışma imkânı buldum. İstanbul Çocuk ve Gençlik Sanat Bienali için hazırladığım kampanya büyük beğeni topladı. BİLGİ’de teori ve pratiği birlikte kullanmayı öğrendim.”

“BİLGİ Reklamcılık öğrencisi olarak öğrendiğim en önemli şey, teoriyi pratiğe dökmediğin sürece teorinin, içerisinde yüzdüğünüz bir deniz olarak kalacağı.

İstanbul Bilgi Üniversitesi bu kilit noktanın en çok farkında olan kurumlardan biri. Çünkü sunduğu her eğitimi pratiğe dökmekle yetinmiyor, aynı zamanda her yıl birçok alanda faydalanabileceğimiz etkinlikler düzenliyor. 

Dersler bağlamında Avrupa Uzay Ajansı, Unilever-Lipton, SsangYong-Tivoli, İstanbul Çocuk ve Gençlik Sanat Bienali gibi önemli müşterilerle çalıştık.

Hatta içinde bulunduğum ajansla hazırladığımız kampanya, İstanbul Çocuk ve Gençlik Sanat Bienali tarafından çok beğenilerek hayata geçti. Bu da İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık Bölümü öğrencilerinin gerçek bir kampanyayı yürütebilecek kadar nitelikli olduğunun kanıtıydı. 

Sonuç olarak ajans derslerinde reklamcılığın A’sından Z’sini deneyimledik diyebilirim. Bu deneyimi kullanmak adına sınıf arkadaşım ile Felis Reklamcılık ödüllerinin düzenlendiği Young Felis ödüllerine katıldık. Yüzlerce katılımcı arasından ikinci olmamız aslında deneyimlerimizin meyvesiydi.

Şimdi mezun olurken içim biraz buruk da olsa yapmak istediğim şeyi yaparak, olmak istediğim yerde olmamın haklı gururunu yaşıyorum. Meğer BİLGİ, girerken heveslendiğimin çok daha fazlasıymış… İyiki BİLGİ’liyim.”