Dayı bir adamın hikayesi 2 filmi çıkacak mı? Dayı 2 ne zaman çıkacak?

29.11.2023
Dayı bir adamın hikayesi 2 filmi çıkacak mı? Dayı 2 ne zaman çıkacak?

Dayı bir adamın hikayesi 2 filmi çıkacak mı? Dayı 2 ne zaman çıkacak? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Dayı bir adamın hikayesi 2 filmi çıkacak mı? Dayı 2 ne zaman çıkacak? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

“Dayı: Bir Adamın Hikayesi 2” filmi, 2023 yaz aylarında başlayan çekimleriyle şu anda devam etmektedir. Film, 2024 yılının ilk yarısında vizyona girmesi planlanmaktadır. İlk filmin devamı niteliğinde olan bu yapının, Ramiz Dayı’nın hikayesini anlatacağı tahmin edilmektedir. Ancak, filmin konusu henüz resmi olarak açıklanmamıştır.

Filmin yönetmeni Ufuk Bayraktar, yaptığı bir açıklamada, 2010-2011 yılları arasında Ezel dizisinde canlandırdığı Ramiz Dayı karakteri ile filmdeki karakterin birbirinden farklı olduğunu belirtmiştir. Bayraktar, karakteri oluştururken babasından ilham aldığını ve adil, sevilen bir kabadayının hikayesini anlattığını ifade etmiştir. Filmle ilgili detaylar merakla beklenirken, Ufuk Bayraktar’ın verdiği bilgiler izleyicileri heyecanlandırmış durumdadır.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Dayı bir adamın hikayesi 2 filmi çıkacak mı? Dayı 2 ne zaman çıkacak? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.