Derviş İmirzalıoğlu kimdir, ne iş yapıyor? Kenan İmirzalıoğlu abisi ne iş yapar?

19.10.2023
Derviş İmirzalıoğlu kimdir, ne iş yapıyor? Kenan İmirzalıoğlu abisi ne iş yapar?

Derviş İmirzalıoğlu kimdir, ne iş yapıyor? Kenan İmirzalıoğlu abisi ne iş yapar? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Derviş İmirzalıoğlu kimdir, ne iş yapıyor? Kenan İmirzalıoğlu abisi ne iş yapar? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun netbilge bilgiler sizlerle.

İki çocuk babası olan Derviş İmirzalıoğlu, 2015 yılında İngilizce öğretmeni olan eşi Özge Balcı ile yollarını ayırmıştı.

Derviş İmirzalıoğlu ve eski eşi Özge Balcı, yakınlarının çabalarıyla yeniden bir araya gelerek 2019 yılında nikah masasına oturmuşlardı.

Sinem Kobal, kaynı Derviş İmirzalıoğlu ile nikahtan bir poz paylaşmış ve takipçilerini şaşırtmıştı.

Derviş İmirzalıoğlu, kardeşi Kenan İmirzalıoğlu’nun aksine sosyal medyayı epey aktif kullanıyor.

Deli Yürek, Karadayı ve Ezel gibi unutulmayan dizilerin başrol oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu, şimdilerde ATV ekranlarında yayınlanan bilgi ve kültür yarışması Kim Milyoner Olmak İster’in sunuculuğunu üstleniyor.

2016 yılında kendisi gibi oyuncu Sinem Kobal ile dünyaevine giren Kenan İmirzalıoğlu, neredeyse tüm vaktini geçtiğimiz yıl kucaklarına aldıkları ilk bebekleri Lalin’le geçiriyor.

Örnek evlilikleriyle ünlüler dünyasında parmakla gösterilen ünlü çift, şimdilerde yeniden anne-baba olmak için gün sayıyor.

Mutlu evliliklerini ikinci bir kız bebeğiyle taçlandıracak olan ünlü çift, sosyal medyada da büyük ilgi görüyor.

Türkiye’nin en yakışıklı jönlerinden olan İmirzalıoğlu’nun özel hayatı da hayranları tarafından merak ediliyor. Hayranları, özellikle ünlü oyuncunun aile fertlerini yakın markajına aldı.

ABİSİNİ GÖRENLER HAYRETE DÜŞTÜ

Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Kenan İmirzalıoğlu’nun abisi Derviş İmirzalıoğlu’nu görenler ise hayrete düşüyor.

Ağabey kardeşin fotoğraflarını gören hayranları, ‘Hangisi Kenan İmirzalıoğlu?’ diye sormaktan kendini alamıyor.

Sizler için bizlerde Derviş İmirzalıoğlu kimdir, ne iş yapıyor? Kenan İmirzalıoğlu abisi ne iş yapar? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.