Derya Taşbaşı kimdir, evli mi? Eşi kimdir? Derya Taşbaşı çocuğu varmı?

26.11.2023
Derya Taşbaşı kimdir, evli mi? Eşi kimdir? Derya Taşbaşı çocuğu varmı?

Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Derya Taşbaşı kimdir, evli mi? Eşi kimdir? Derya Taşbaşı çocuğu varmı? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Derya Taşbaşı eşi Selim Bayraktar? Selim Bayraktar Derya Taşbaşı evlendi? Selim Bayraktar Derya Taşbaşı evlendi? Derya Taşbaşı kimdir, evli mi? Eşi kimdir? Derya Taşbaşı çocuğu varmı?

Derya Taşbaşı, 24 Mayıs 1985 tarihinde Almanya’da doğmuştur. 32 yaşındaki Taşbaşı, İstanbul Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümünden mezun olmuştur. Oyunculuk ve yapımcı Hamdi Alkan tarafından keşfedilen Derya Taşbaşı, kariyerine Arka Sıradakiler dizisi ile adım atmıştır. Daha sonra Kanal 7’de “Uçan Halı,” TRT Spor’da “Haydi Spor,” ve TRT Avaz’da “Türk Dansları” programlarını sunmuştur. Oyunculuk kariyerine ise “Ötesiz İnsanlar” dizisi ile devam eden Derya Taşbaşı, son olarak 2021 yılında “Kırmızı Oda” dizisinde Maria karakterini canlandırmıştır. Son dönemde kariyerini sunuculuk üzerine odaklamıştır. Yönetmen Selim Bayraktar ile 2 yıl süren bir evlilik geçmişi olan Taşbaşı, Almanca ve İngilizce’yi anadili gibi bilmektedir. Bu nedenle genellikle dizilerde yabancı karakterlere hayat vermektedir.

Mutfak Bahane Sunucusu Derya Taşbaşı, boş zamanlarında genellikle alışveriş yapmayı ve kitap okumayı tercih etmektedir. Ayrıca, genelde formunu korumak için spor yapmaktadır.

Derya Taşbaşı, şu an için bekâr durumdadır. Daha önce 2 yıl süreyle Selim Bayraktar ile evli kalmıştır. Mutfak Bahane Sunucusu Derya Taşbaşı, şu anda 37 yaşındadır.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Derya Taşbaşı eşi Selim Bayraktar? Selim Bayraktar Derya Taşbaşı evlendi? Selim Bayraktar Derya Taşbaşı evlendi? Derya Taşbaşı kimdir, evli mi? Eşi kimdir? Derya Taşbaşı çocuğu var mı? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

error: Content is protected !!