Devrim Lingnau Kimdir? Devrim Lingnau Nerelidir? Babası kimdir? Devrim Lingnau kimdir Sisi, Devrim Lingnau Father

12.12.2022
Devrim Lingnau Kimdir? Devrim Lingnau Nerelidir? Babası kimdir? Devrim Lingnau kimdir Sisi, Devrim Lingnau Father

Devrim Lingnau Kimdir? Devrim Lingnau Nerelidir? Babası kimdir? Devrim Lingnau kimdir Sisi,

@devrim.lingnau kullanıcı adı ile instagramda bulunur.

Devrim Lingnau’nun doğum tarihi 1998, doğum yeri Mannheim, Almanya’dır ve iki dilli (Almanca/Türkçe) yetiştirilmiştir. Bu Alman oyuncunun tam adı Devrim Lingnau , lakabı ise Devrim’dir. Beş yaşından beri klasik bale yapıyor ve çeşitli sporlardan hoşlanıyor. Mannheim’daki Hochschule für Musik und Darstellende Kunst’s Academy of Dance’de okudu.

Netflix’te gösterilecek 6 bölümlük dizinin adı ‘Sisi’ olacak ve 2022’de yayınlanacak. Devrim Lingnau, “Bu beni çok heyecanlandırıyor. Aynı zamanda tarihi bir karakter olan Kraliçe Sisi’yi canlandırmaktan onur duyuyorum. Bir çağa damga vuran ve çağının ilerisinde olan bir kadındı” diye konuştu.

Almanya’nın Mannheim kentinde doğan 22 yaşındaki Devrim Lingnau, efsane Kraliçe Sisi’yi yine bir efsane olan Romy Schneider’dan sonra canlandıran ilk kişi olacak.Güzel, şık ve bir döneme damga vuran, bir yönüyle Lady Diana’ya benzetilen Sisi’yi 65 yıl önce canlandıran Romy Schneider, büyük beğeni toplamış, film de özellikle Almanya’da milyonlarca kişiyi ekrana kilitlemişti.

Romy Schneider ve Karl-Heinz Böhm’ün 1955 yapımı filmdeki usta oyunculuğu halen hafızalarda. Şimdi bu efsane prensesi Türk kızı Devrim canlandıracak. O yeni Romy Schneider olacak, 26 yaşındaki rol arkadaşı Philip Froissant da Sisi’nin eşi Franz Josef’i oynayacak.

22 yaşındaki Devrim Lingnau, efsane Kraliçe Sisi’yi yine bir efsane olan Romy Schneider’dan sonra canlandıran ilk kişi olacak.

Güzel, şık ve bir döneme damga vuran, bir yönüyle Lady Diana’ya benzetilen Sisi’yi 65 yıl önce canlandıran Romy Schneider, büyük beğeni toplamış, film de özellikle Almanya’da milyonlarca kişiyi ekrana kilitlemişti.

Devrim Lingnau Sissi, Kraliçe Sisi hayatı? Devrim Lingnau wikipedia, Devrim Lingnau Parents, Father Who is Devrim Lingnau? Where is Devrim Lingnau from? Who is Devrim Lingnau’s father?

Revolution Lingnau, 22, will be the first person to portray the legendary Queen Sisi after the legendary Romy Schneider.

Romy Schneider, who portrayed Sisi 65 years ago, who was beautiful, stylish and marked an era and was likened to Lady Diana in one way, received great acclaim, and the movie locked millions of people on the screen, especially in Germany.

Revolution Educational Background: Devrim is a multi-talented German actress who, after graduating from high school in 2017, starred in the British film adaptation of the novel CARMILLA.

Who is Devrim Lingnau? He is a Famous Actress, Model, Television Personality, Theater Artist, Media Face, and Entrepreneur.
How much is Devrim Lingnau worth? $650K-750K (approx.).
How old is Devrim Lingnau? 24 years old (as of 2022).
Who is Devrim Lingnau’s girlfriend? According to sources, he is single (as of 2022).
Why is Devrim Lingnau famous for playing the role of Elisabeth von Wittelsbach in The Empress.
You can follow Is Devrim Lingnau active on Instagram?IG profile with the username @devrim.lingnau.

22 yaşındaki Devrim Lingnau, efsane Kraliçe Sisi’yi yine bir efsane olan Romy Schneider’dan sonra canlandıran ilk kişi olacak.

Güzel, şık ve bir döneme damga vuran, bir yönüyle Lady Diana’ya benzetilen Sisi’yi 65 yıl önce canlandıran Romy Schneider, büyük beğeni toplamış, film de özellikle Almanya’da milyonlarca kişiyi ekrana kilitlemişti.

@devrim.lingnau kullanıcı adı ile instagramda bulunur.

Devrim Lingnau Sissi, Kraliçe Sisi hayatı?

Avusturya İmparatoriçesi Elisabeth İmparator Franz Joseph’in eşi, Avusturya imparatoriçesi ve Macaristan, Hırvatistan ve Bohemya kraliçesi. Bavyeralı Wittelsbach Hanedanı’na mensup bir ailede doğdu. Sisi lakaplı Elisabeth, on altı yaşında İmparator Franz Joseph ile evlenmeden önce gayri resmi bir şekilde yetiştirildi.

Sissi eylül 1898’de bir İsviçre ziyareti yaparken Cenevre’de Luigi Lucheni adlı bir anarşist tarafından bıçaklanarak öldürüldü. Sisi‘nin son sözü (bana ne oldu) olmuştur.

Avusturya İmparatoriçesi Elisabeth (24 Aralık 1837 – 10 Eylül 1898) İmparator Franz Joseph’in eşi, Avusturya imparatoriçesi ve Macaristan, Hırvatistan ve Bohemya kraliçesi. Bavyeralı Wittelsbach Hanedanı’na mensup bir ailede doğdu. Sisi lakaplı Elisabeth, on altı yaşında İmparator Franz Joseph ile evlenmeden önce gayri resmi bir şekilde yetiştirildi. Evlilik, onu hazırlıksız olduğu ve uygunsuz bulduğu çok daha resmi Habsburg saray hayatına itti. Evliliğinin başlarında, Elisabeth’in bebeklik döneminde ölen kızlarından birinin yetiştirilmesini devralan kayınvalidesi Arşidüşes Sophie ile anlaşmazlıklar yaşadı. Görünen varis Veliaht Prens Rudolf’un doğumu saraydaki konumunu iyileştirdi, ancak sağlığı baskı altında kaldığından acı çekti ve daha rahat ortam için sık sık Macaristan’ı ziyaret ederdi. Macaristan ile derin bir yakınlık geliştirmeye çalıştı ve 1867’de Avusturya-Macaristan ikili monarşisinin ortaya çıkmasına yardımcı oldu.

Franz Joseph, ölümünün ardından onun anısına Elizabeth Nişanı’nı oluşturdu. Viyana Volksgarten’de, Hans Bitterlich tarafından yapılmış 4 Haziran 1907 tarihinde İmparatoriçe’ye adanmış, oturmuş bir heykelinin bulunduğu ayrıntılı bir anıt var. Territet İsviçre’deki gezinti yerinde, 1902’de Antonio Chiattone tarafından yaratılan İmparatoriçe’ye ait bir anıt var. Bu kasaba Montrö ve Chateau Chillon arasındadır; yazıt, Elisabeth’in bölgeye yaptığı birçok ziyaretten bahsediyor.
Macaristan Kraliçesi Elizabeth heykeli, Matthias Kilisesi, Budapeşte, Macaristan

Cenevre Gölü kıyısındaki Quai du Mont-Blanc’ta öldürüldüğü yerin yakınında, Philip Jackson tarafından 1998’de suikastın 100. yıl dönümünde yapılmış bir anma heykeli var.

Elisabeth’in sık sık ziyaret ettiği çeşitli konutlar korunmuş ve halka açıktır, bunlar arasında İmparatorluk Hofburg dairesi[3] ve Viyana’daki Schönbrunn Sarayı, Bad Ischl’deki İmparatorluk Villası, Korfu Adası’ndaki Achilleion ve Macaristan Gödöllő’deki yazlık evi bulunmaktadır. Çocukluğundaki yazlık aile evi Possenhofen Kalesi, İmparatoriçe Elizabeth Müzesi’ne ev sahipliği yapmaktadır. İmparatoriçe’nin özel olarak inşa edilmiş demiryolu yataklı vagonu, Viyana’daki Technisches Müzesi’nde sergileniyor.

Kaynak: Wikipedia.org