Devrim Özkan sevgilisi kimdir? Devrim Özkan kimdir, kaç yaşında?

04.11.2022
Devrim Özkan sevgilisi kimdir? Devrim Özkan kimdir, kaç yaşında?

Devrim Özkan’ın sevgilisi kimdir? Devrim Özkan kimdir, kaç yaşında?

Galatasaray’da forma giyen futbolcu Mauro Icardi, Lucas Torreira ve oyuncu Devrim Özkan’ın birlikte çekildikleri fotoğraf sosyal medyada gündem oldu.

Aslen Muğlalı olan Devrim Özkan, 1998 yılında dünyaya geldi. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Oyunculuk Ana Sanat Dalı 2.sınıfta eğitimini sürdüren Devrim Özkaya, ilk olarak Rüya dizisiyle dikkatleri üzerine çekti.

Ceyhun Mengiroğlu ve Hazal Filiz Küçükköse’nin başrollerini paylaştığı bu dizide entrikacı, çıkarları için kötülük yapmaktan çekinmeyen İpek Giray’ı canlandırdı. Devrim Özkan asıl çıkışını ise TRT 1 ekranlarında yayınlanan Vuslat dizisiyle yaptı.

Özkan, sosyal medya hesabından bir süredir aşk yaşadığı ileri sürülen Torreira ve aralarında Icardi’nin de yer aldığı arkadaş grubu ile birlikte olduğu karesini yayınladı.

Ancak fotoğraftaki bir detay takipçilerin dikkatinden kaçmadı. Paylaşımda, Özkan ile Icardi’nin Lucas Torreria’yı aralarına alıp, birbirlerinin parmaklarını tuttukları görülürken oyuncunun yeni bir aşka yelken açtığı ileri sürüldü.