Didem Arslan Kimdir Nerelidir? Kiminle evli? Didem Arslan Kaç Yaşında? Didem Arslanoğlu Biyografi

07.10.2022
Didem Arslan Kimdir Nerelidir? Kiminle evli? Didem Arslan Kaç Yaşında? Didem Arslanoğlu Biyografi

Didem Arslan Kimdir? Kiminle evli, nerelidir? Didem Arslan Kaç Yaşında? Didem Arslanoğlu Kimdir? Didem Arslanoğlu Kaç Yaşında? Didem Arslanoğlu Nereli? Didem Arslanoğlu Kiminle evli? Didem Arslanoğlu Doğum günü? Didem Arslanoğlu hangi okul mezunu? Didem Arslanoğlu ayrıldı mı? Didem Arslanoğlu twitter

Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Didem Arslan Kimdir? Kiminle evli, nerelidir? Didem Arslan Kaç Yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Aslen Sivas’lı bir ailenin çocuğu olarak İstanbul’da doğan Didem Arslan Yılmaz’ın babası Kasım Arslan, Annesi ise Makbule Arslan’dır. Arslan, Kadıköy Kız Lisesi ardından 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu Radyo Televizyon Bölümü’nden mezun oldu.

Gazeteciliğe 1992’de Flash TV’de haber sunarak başladı. Sonra Kanal D’ye geçerek muhabirlik yaptı. Çalar Saat programını Serdar Cebe’yle Haftasonu Haberleri’ni sundu. Daha sonra Uğur Dündar ekibinde Star TV’ye geçti. Daha sonra 2004 yılında Habertürk’e geçti ve Haber Sahası programını sundu. Haber yolculuğu CNN TÜRK’te 4 yıl boyunca devam etti. Organ nakli dizi haberleri 6 ay devam eden bir programa dönüştü. Bu sürede Sağlık Bakanlığı ve CNN TÜRK’ün birlikte organize ettiği “Hayata Bağış” kampanyası büyük farkındalık yarattı. Organ bağışlarında artışlar gözlendi.

CNN TÜRK’ün ardından 2007-2016 yılları arasında 9 yıl boyunca Habertürk’teydi. Habertürk’te 13 Ajansı, Gün Ortası ve Türkiye’nin Nabzı programlarını sundu. 13 Ajansı, Gün Ortası ve Türkiye’nin Nabzı programlarını sunan Didem Arslan Yılmaz, 22 Mayıs 2016’da kanal ile yolları ayırdıktan sonra Twitter’dan yaptığı açıklamayla CNN Türk’ten ayrıldığını ve Habertürk’e geri döndüğünü söyledi. 

2020 Ağustos ayında ise Habertürk’teki görevini bırakarak Show TV’de Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programını sunmaya başladı. Kürşat Yılmaz ile evli olan ünlü sunucunun Mina isminde bir kızı var.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Didem Arslan Kimdir? Kiminle evli, nerelidir? Didem Arslan Kaç Yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Didem Arslanoğlu Kimdir? Didem Arslanoğlu Kaç Yaşında? Didem Arslanoğlu Nereli? Didem Arslanoğlu Kiminle evli? Didem Arslanoğlu Doğum günü? Didem Arslanoğlu hangi okul mezunu? Didem Arslanoğlu ayrıldı mı? Didem Arslanoğlu twitter

@DidemArslanoglu kullanıcı adı ile Twitterda bulunur. 9 Bin civarında takipçisi vardır.

Genelde konukları Bugün saat 15:30’da Bloomberg HT kanalında @DidemArslanoglu
nun konuğu olacağım. Ekonomi gündemi yoğun bir haftanın değerlendirmesini yapacağız. şeklinde twiterler atarlar.

Didem CNBC-E Kanalında spikerlik yaptığı zamanlardan tanınan bir isimdir. Daha sonra Bloomberg HT kanalında sunucu olarak çalışmıştır. 7 yıl önce ayrıldığı Bloomber Ht’ ye tekrardan dönüş yaptı. Bu dönüşü @didem_arslanoglu kullanıcı adi ile bulunduğu Instagram hesabından duyurdu.

Kavuşmalar güzeldir! 7 yıl önce vedalaştığım, yuvama dostlarıma, işime yeniden “Merhaba!” #bloomberght Şeklinde paylaşımı ile duyuran Didem hanıma başarılar diliyoruz.

Didem Arslanoğlu Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

25 yıldır evlidir.

Murat Arslanoğlu ile evli ve çocuğu var.

Mert isimli oğlu 23 yaşındadır.

Diğer oğlu 18 yaşında olarak bilinmektedir.