Didem Petekkaya kimdir? nereli, kaç yaşında?

23.08.2022
Didem Petekkaya kimdir? nereli, kaç yaşında?

Didem Petekkaya kimdir? nereli, kaç yaşında?

Didem Petekkaya kimdir?, biyografi sitemizde Didem Petekkaya kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Didem Petekkaya kimdir? kaç yaşında?, Didem Petekkaya kimdir? memleketi neresi, Didem Petekkaya kimdir? evi nerede, Didem Petekkaya kimdir? nereli, Didem Petekkaya kimdir? instagram, Didem Petekkaya kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Didem Petekkaya kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Didem Petekkaya
Doğum tarihi: Bilinmiyor
Doğum yeri: Ankara
Boy: Bilinmiyor
Kilo: Bilinmiyor
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Evli (Erkan Petekkaya ile)
Meslek: İş Kadını
İnstagram hesabı için tıklayın

Didem Petekkaya nereli? Kaç yaşında?

Didem Petekkaya kimdir, babası, instagram, boyu, nerelidir, vikipedia, boy kilo, dizileri, hangi dizilerde oynadı? Didem Petekkaya kaç yaşında, kaç doğumlu, doğum tarihi, ne iş yapar? Erkan Petekkaya Cem Cano Petekkaya’nın neyi oluyor? Kim kimdir bölümümüzde Erkan Petekkaya eşi Didem Petekkaya kimdir mesleği ne, kısaca yaşamı ve biyografi detayları ile ilgili güncel bilgiler vereceğiz.

Didem Petekkaya yaşamı ve biyografisi

Didem Petekkaya Türk dizi, sinema ve tiyatro oyuncusu Erkan Petekkaya’nın eşidir. 2003 senesinde Erkan Petekkaya ile evlenmesinin sonrasında tanındı.

Didem Petekkaya Ankara’da dünyaya gözlerini açtı. Memleketi aslen Diyarbakır’dır. Didem Petekkaya Erkan Petekkaya’nın bunun yanı sıra akrabasıdır. Didem Petekkaya 2003 senesinde davetli olduğu bir düğün merasiminde karşı karşıya geldiğı Erkan Petekkaya’ya karşı ilk görüşte sıcak duygular hissettiğini ve evleneceği adam hissiyatına kapıldığını belirtmiştir. Sonra akrabası olduğunu öğrendiği Erkan Petekkaya ile Ankara’da 2 kez buluşan Didem Petekkaya ikinci görüşmenin akşamında asansörde Erkan Petekkaya’nın kendisine “Evlen benimle” dediğini ve onunda bu teklifi hemen kabul ettiği bilinmektedir.

Didem Petekkaya ve Erkan Petekkaya 2003 senesinde dünya evine girdi. 2004 senesinde “Cem Cano Petekkaya” adını verdikleri bir erkek çocukları dünyaya gözlerini açtı. Cem Cano Petekkaya babası Erkan Petekkaya’nın adeta kopyası.

Didem Petekkaya eşi Erkan Petekkaya oğlulları Cem Cano Petekkaya ve Erkan Petkkaya’nın annesi Alzheimer olan annesi Şerife Petekkaya ve demans hastası babası Akın Petekkaya ile Altınoluk’ta birlikte yaşamaktadır.