Dikran Gülmezgil kimdir? Nereli, Kaç yaşında? Dikran Gülmezgil serveti ne kadar? Dikran Gülmezgil wiki

12.06.2022
Dikran Gülmezgil kimdir? Nereli, Kaç yaşında? Dikran Gülmezgil serveti ne kadar? Dikran Gülmezgil wiki

Dikran Gülmezgil kimdir? Dikran Gülmezgil kaç yaşında, Dikran Gülmezgil nereli? Dikran Gülmezgil ne iş yapıyor, Dikran Gülmezgil serveti ne kadar? Dikran Gülmezgil icardi? Dikran Gülmezgil wiki

Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Dikran Gülmezgil kimdir? kaç yaşında, nereli?Dikran Gülmezgil ne iş yapıyor, serveti ne kadar? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

1950, Sivas. Erken yaşlarda iş hayatına başlayan Dikran Gülmezgil, Çağdaş Faktoring A.Ş, Meliks İnşaat Tekstil San. Tic. Ltd. Şti, Global Meyve Suları İhtiyaç Mal. Hiz. A.Ş, Çağdaşgrup Kozmetik ve Medikal Ürünleri San.ve Tic. AŞ. ve Maya Konaklama Seyahat Turizm A.Ş şirketlerinin Yönetim Kurulu Başkanıdır.

Aynı zamanda Karagözyan Yetimhanesi Vakfı Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmekte olan Dikran Gülmezgil, Sev- Sağlık ve Eğitim Vakfı’nın Yönetim Kurulu üyesi, Emekli Sporcu Derneği Vakfı İkinci Başkanı ve 2009 yılından bu yana, 3 dönemdir GSYİAD (Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği) İkinci Başkanıdır.

Karagözyan Yetimhanesi Vakfı Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmekte olan Dikran Gülmezgil, Sev- Sağlık ve Eğitim Vakfı’nın Yönetim Kurulu üyesi, Emekli Sporcu Derneği Vakfı İkinci Başkanı ve 2009 yılından bu yana, 3 dönemdir GSYİAD (Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği) İkinci Başkanıdır.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Dikran Gülmezgil kimdir? kaç yaşında, nereli?Dikran Gülmezgil ne iş yapıyor, serveti ne kadar? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Dikran Gülmezgil serveti? Dikran Gülmezgil biyografisi? Dikran Gülmezgil vikipedi?

Erken yaşlarda iş hayatına başlayan Dikran Gülmezgil, Çağdaş Faktoring, Meliks İnşaat Tekstil, Global Meyve Suları, Çağdaş Grup Kozmetik ve Medikal Ürünleri ve Maya Konaklama Seyahat Turizm şirketlerinin Yönetim Kurulu Başkanıdır.

Karagözyan Yetimhanesi Vakfı Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmekte olan Dikran Gülmezgil, Sev-Sağlık ve Eğitim Vakfı’nın Yönetim Kurulu üyesi ve 2009 yılından bu yana, 3 dönemdir GSYİAD İkinci Başkanlığı görevinde bulunmuştur. Gülmezgil; 1950, Sivas doğumludur. Dikran Gülmezgil kimdir? Dikran Gülmezgil kaç yaşında, Dikran Gülmezgil nereli? Dikran Gülmezgil ne iş yapıyor, Dikran Gülmezgil serveti ne kadar? Dikran Gülmezgil icardi? Dikran Gülmezgil wiki