Dikran Masis kimdir? Serveti? Yasemin Masis biyografi? Yasemin Masis kimdir nereli?

09.11.2023
Dikran Masis kimdir? Serveti? Yasemin Masis biyografi? Yasemin Masis kimdir nereli?

Dikran Masis kimdir? Serveti? Yasemin Masis biyografi? Yasemin Masis kimdir nereli? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Dikran Masis kimdir? Serveti? Yasemin Masis biyografi? Yasemin Masis kimdir nereli? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Ermeni asıllı iş adamı Masis, 1946 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Eskidji Müzayede Şirketi’nin sahibi ve Eskidji Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanıdır. biyografisi nedir?

Dikran Masis, dört defa evlendi ve son evliliğini de kendinden 35 yaş küçük Yasemin Öztürk ile yaptı. 2009 yılında evlenen Masis, bir dönem Nükhet Duru ile de evli kaldı ve bu evlilikten Cem adında oğlu oldu. Emlak zengini sayılabilecek Masis, müzayede denildiğinde akla gelen ilk isimlerdendir.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Dikran Masis kimdir? Serveti? Yasemin Masis biyografi? Yasemin Masis kimdir nereli? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Yasemin Masis Kimdir? Nereli ve Kaç yaşında? Boyu? Eşi? Ne İş Yapıyor?

Yasemin Masis kimdir Yasemin Masis düğün Yasemin Masis doğum Tarihi Yasemin Masis eşi Dikran Masis eşleri Yasemin Masis evi Yasemin Masis ekşi sözlük Dikran Masis serveti gibi sorular soruluyor. Bilindiği kadarıyla İstanbul’da dünyaya gelen Yasemin Masis, liseyi Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra lisans eğitimini ise Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü’nde tamamlamıştır. Mezuniyetinin ardından mesleğine devam eden Yasemin Masis, 2009 yılında kendi işini kurmuş ve tasarım, uygulama ve iç mekan tasarımı gibi konularda çalışmalarda bulunmuştur. Emlak zengini ve milyoner Dikran Masis ile yaptığı evlilikleri ile adını duyurmuştur. Çiftin bu evliliklerinden bir çocukları dünyaya gelmiştir.