Dilek Cesur Kimdir? Eşi kimdir? Nerede yaşıyor? Dilek Cesur Alevi mi?

14.06.2023
Dilek Cesur Kimdir? Eşi kimdir? Nerede yaşıyor? Dilek Cesur Alevi mi?

Dilek Cesur Kimdir? Eşi kimdir? Nerede yaşıyor? Dilek Cesur Alevi mi? Soruları Arama motorlarında ve netbilge.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge) sizin için Dilek Cesur Kimdir? Eşi kimdir? Nerede yaşıyor? Dilek Cesur Alevi mi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun net bilgiler sizlerle.

Dilek Cesur, 1984 yılında Eskişehir’de doğdu. İlk ve orta dereceli okullardan mezun olduktan sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü’nü bitirdi. Eğitim hayatının ardından çalışmaya başlayan Dilek Cesur, öğretmen olarak mesleğe başladı. Dilek Cesur, Çocuklar hakkında ebeveynlere verdiği psikolojik desteklerde ile de sıklıkla tanınmakta. Yazdığı kitaplardan da anlaşılacağı gibi Ailelere çocuklara nasıl davranması gerektiği hakkında bilgiler vermektedir. yazar Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü’nden mezun oldu. 12 yıldır devam ettirdiği öğretmenlik mesleğinin yanı sıra oyun terapisi, masal terapisi, NLP ve çocuklarda bilişsel davranış terapisi konularında eğitimler aldı.

Yıllardır görev yaptığı öğretmenlik mesleğinin yanında oyun terapisi, masal terapisi, NLP ve çocuklarda bilişsel davranış terapisi konularında eğitimler alıp çalışmalar yaptı. Oyunların ve etkinliklerin çocukların gelişim sürecine katkılarıyla ilgili çalışmalarıyla gündeme geldi. Yayımladığı pek çok çocuk kitabı ile ünlendi. Dilek Cesur aynı zamanda evli ve iki çocuğu vardır.

Sizler için bizlerde Dilek Cesur Kimdir? Eşi kimdir? Nerede yaşıyor? Dilek Cesur Alevi mi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi yani netbilgeyi takip etmeye devam ediniz.

Yazar hakkında çok merak edilen sorulardan birisi de Alevi mi Sünni mi şeklinde. Bu konu hakkında bilgiye ulaşamadık.

Dilek Cesur hangi okulda çalışıyor?

Özel eğitim üzerine bir okulda görev aldığı rivayet ediliyor ama okulun adı şimdilik bilinmiyor.

Dilek Cesur sosyal medya hesapları

İnstagram: @dilekcesur_