Dj Akman Öldü mü? Dj Akman Yaşıyor mu? Dj Akman kimdir? Gerçek adı ne? Osman Kurnaz Kimdir?

16.10.2023
Dj Akman Öldü mü? Dj Akman Yaşıyor mu? Dj Akman kimdir? Gerçek adı ne? Osman Kurnaz Kimdir?

Dj Akman Öldü mü? Dj Akman Yaşıyor mu? Dj Akman kimdir? Gerçek adı ne? Osman Kurnaz Kimdir?

Son dönemde popüler olan sevdiklerinize ve kendinize hayranı olduğunuz ünlü ve tanınmış kişilerden, kişiye özel video satın alabileceğiniz bir platformlarında yer almaktadır. Halen içerik üretmektedir.

DJ Akman asıl ismi Osman 1986 yılında Konya’da doğdu ve kendisi halen sağ, ölmedi.

Bir zaman müziğe ara verdiği için öldüğüne dair dedikodular çıkmış olsa da öyle bir durum olmaması sevinç verici bir haberdir, Allah uzun ömürler versin.

Bir zamanlara damga vuran unutulmaz şarkıların, parçaların sahibi dj Akman günümüzde çeşitli video uygulamalarında canlı ulaşılabilir durumdadır.

Küçük yaşlarındayken ailesi ile birlikte Hollanda’ya yerleşmiştir. Müziğe olan ilgisi her zaman olan Osman Kurnaz aynı zamanda futbolda oldukça yetenekli olmaktadır. Evde kullanabileceği ve kendini geliştirebileceği müzik sistemlerini de bu yaşlarındayken almıştır.

Osman Kurnaz ya da bilinen adıyla DJ Akman, 27 Mayıs 1986 tarihinde Konya’da dünyaya geldi. Henüz 4 yaşında iken ailesinin Hollanda’ya taşınmasıyla beraber, babası annesi ve iki kardeşi ile Rotterdam şehrinde hayatına devam eder. DJ Akman, lise eğitiminin ardından inHolland Univercity’de üniversite eğitimini tamamladı.

Akman, Hollanda’da erken yaşta futbol oynamaya başlar ve yetenekli olduğu fark edilir. Çeşitli önemli kulüplerde futbol oynadı ancak müzik onun için daha ağır basarak, ilk müzik çalışmasını henüz 12 yaşında iken remix yaparak başladı.

Babasının, onun müziği çok sevdiğini fark etmesiyle birlikte Akman için evde kullanabileceği müzik sistemleri alır. Evde müzik yaparak vakit geçiren Akman, hiçbir müzik eğitimi almamasına rağmen bu işte oldukça yetenekli olduğu fark edildi. Genç yaşına rağmen Türkiye’de internet ortamında ciddi derecede büyük bir kitle tarafından hepimizin bildiği o müzikleri dinlenmeye başladı.

Rap şarkı dinleyen Akman, “Rap şarkısını, Müslüm Gürses veya Ferdi Tayfur şarkılarının fon müziklerine bugüne kadar neden kimse uyarlamamış?” diyerek ilk Arabesk Rap tarzında şarkılarını yaptı. İnternet ortamında çok dinlenen bu şarkılar sonrasında remix yapmayı bırakan Akman, arabesk rap müzik tarzında yoluna devam etti. Peş peşe gelen amatör şarkıları, internet ortamında çok dinlenerek Avrupa/Türkiye’de adından sıkça söz ettirmeyi başardı.

Bu konuda ve farklı konularda Net bilgi için Aşağıdaki adresten DM ile ulaşabilirsiniz.!

İNSTAGRAM BİLGİ İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

2004 yılında ilk profesyonel albümü olan “Kapak Olsun” albümünü çıkarttı. Bu albümde ”Bir fidan gibi” ve “Aşkın derya oldu” isimli iki çalışmasına klip çekerek yoluna devam etti.

2010 yılında “Apaçi misin?” albümü hazırlıklarına başlayan Akman, 2011 yılında ise “Apaçi” şarkısıyla Türkiye ve hatta dünya genelinde büyük ses getirdi.

Türkiye’nin, o dönem en popüler gece programı olan ve Kanal D’nin yayınladığı Okan Bayülgen’in sunumunu yaptığı Disko Kralı’na bir ayda tam 3 defa katıldı.

2011 Yılı içerisinde “Apaçi misin?” albümünün sözleşmesini Süper Müzik (Avrupa Müzik) ile yapan Akman. Albümün çıkmasına az bir zaman kala ailevi nedenlerden dolayı iptal etmek zorunda kalır.

2019 yılında yeni single şarkısı ”Değişik Duygular” ile müzik hayatına kaldığı yerden devam etmeye başladı. Bu çalışmasına bir de klip çekildi.

Albümleri: “Kapak Olsun”, “Apaçi misin?”

Klipleri: “Bir Fidan Gibi”, “Aşkın Derya Oldu”, “Değişik Duygular”

Dj Akman Kaç Yaşında?

Dj Akman 27 Mayıs 1986 tarihinde doğmuştur. Şuan yaşı 36 olmaktadır.

Dj Akman Nereli?

Asıl adı Osman Kurnaz olan Dj Akman 27 Mayıs 1986 tarihinde Konya şehrinde dünyaya gelmiştir.

Küçük yaşlarda müziğe olan ilgisi ile birlikte Dj Akman 2000’li yıllarda birçok özel işe imza atmıştır. İlk olarak profesyonel albümünü ise 2004 yılında çıkartmıştır.

İlk profesyonel albümünün ismi ise Kapak Olsun olmaktadır. 2011 yılında ise Apaçi şarkısı ile müzik sektörüne özel bir giriş yapmıştır. Asıl hedefi olan Apaçi Misin albümü için de bu zamanlarda çalışmalar yapmaktaydı.

Ancak bazı durumlardan dolayı albümünü tamamlayamadan iptal etmek zorunda kalmıştır. Bu çalışmaların ardından ise Dj Akman 2019 yılında tekrar müzik sektörüne bir iş ile gelmiştir.

Değişik Duygular adında single müziği ile birlikte kariyerine devam edeceği sinyallerini vermiştir.

2010’lu yıllarda farklı televizyon programlarına ve gece programlarına katılmıştır.

Dj Akman’dan ezan remixi rezaleti için açıklama! Başlıkli videoyu izleyebilirsiniz.

4 Kas 2019 Ezanımıza rap yapanlar nasıl hesap verecek? Ezan remixi adı altında internetten yayınlanan rezillik ortalığı birbirine kattı! Ezan remixi yaptığı iddia edilen DJ Akman, Söylemezsem Olmaz canlı yayınına katılarak konuya açıklık getirdi. Hollanda’dan telefonla bağlanan Dj Akman cevap hakkını kullandı.

Bu konuda ve farklı konularda Net bilgi için Aşağıdaki adresten DM ile ulaşabilirsiniz.!

İNSTAGRAM BİLGİ İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

8 Mart 2022 manşetleri şöyle yazdı.

Genç yaşında ‘Seninle İlk Defa’ isimli şarkısı ile tüm Türkiye’nin kalbinde taht kuran ve ilk çıktığı dönemde fırtınalar estiren Youtube kanalının ilk fenomenlerinden DJ Akman’ nın yeni single çalışması ‘Gittiğin Her Yerde’ tüm dijital platformlarda yayında…Şarkının sözleri DJ Akman ve Uğur Kılıç imzası taşıyor Aranjör koltuğunda DJ Akman oturuyor. Klip yönetmeni ise Enes Bilal Taşçı üstlendi. Proje sorumlusu Gizem Akın ve projenin prodüktör koltuğunda başarılı yapımcı Polat Şenol oturuyor. DJ Akman’nın yeni şarkısı ‘Gittiğin Her Yerde’ Dinç Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında!

Osman Kurnaz ya da bilinen adıyla DJ Akman, 27 Mayıs 1986 tarihinde Konya’da dünyaya geldi. Henüz 4 yaşında iken ailesinin Hollanda’ya taşınmasıyla beraber, babası annesi ve iki kardeşi ile Rotterdam şehrinde hayatına devam eder. DJ Akman, lise eğitiminin ardından inHolland Univercity’de üniversite eğitimini tamamladı.Akman, Hollanda’da erken yaşta futbol oynamaya başlar ve yetenekli olduğu fark edilir. Çeşitli önemli kulüplerde futbol oynadı ancak müzik onun için daha ağır basarak, ilk müzik çalışmasını henüz 12 yaşında iken remix yaparak başladı.Babasının, onun müziği çok sevdiğini fark etmesiyle birlikte Akman için evde kullanabileceği müzik sistemleri alır. Evde müzik yaparak vakit geçiren Akman, hiçbir müzik eğitimi almamasına rağmen bu işte oldukça yetenekli olduğu fark edildi. Genç yaşına rağmen Türkiye’de internet ortamında ciddi derecede büyük bir kitle tarafından hepimizin bildiği o müzikleri dinlenmeye başladı.Rap şarkı dinleyen Akman, “Rap şarkısını, Müslüm Gürses veya Ferdi Tayfur şarkılarının fon müziklerine bugüne kadar neden kimse uyarlamamış?” diyerek ilk Arabesk Rap tarzında şarkılarını yaptı. İnternet ortamında çok dinlenen bu şarkılar sonrasında remix yapmayı bırakan Akman, arabesk rap müzik tarzında yoluna devam etti. Peş peşe gelen amatör şarkıları, internet ortamında çok dinlenerek Avrupa/Türkiye’de adından sıkça söz ettirmeyi başardı.

2004 yılında ilk profesyonel albümü olan “Kapak Olsun” albümünü çıkarttı. Bu albümde ”Bir fidan gibi” ve “Aşkın derya oldu” isimli iki çalışmasına klip çekerek yoluna devam etti.2010 yılında “Apaçi misin?” albümü hazırlıklarına başlayan Akman, 2011 yılında ise “Apaçi” şarkısıyla Türkiye ve hatta dünya genelinde büyük ses getirdi.Türkiye’nin, o dönem en popüler gece programı olan ve Kanal D’nin yayınladığı Okan Bayülgen’in sunumunu yaptığı Disko Kralı’na bir ayda tam 3 defa katıldı.2011 Yılı içerisinde “Apaçi misin?” albümünün sözleşmesini Süper Müzik (Avrupa Müzik) ile yapan Akman. Albümün çıkmasına az bir zaman kala ailevi nedenlerden dolayı iptal etmek zorunda kalır.2019 yılında yeni single şarkısı ”Değişik Duygular” ile müzik hayatına kaldığı yerden devam etmeye başladı. Bu çalışmasına bir de klip çekildi.