Doğancan Otman kimdir, nerelidir, kaç yaşında?

01.11.2022
Doğancan Otman kimdir, nerelidir, kaç yaşında?

Doğancan Otman kimdir, nerelidir, kaç yaşında?

2 yaşında olan Doğancan Otman 1,90 boyundadır.

Daha önce Eyüpspor’un oyuncusu olarak yer alan Doğan Can Otman Akrep burcu.

Sivas Belediyespor’da antrenmanlarında yer alan Doğan Can Otman aslen İstanbullu.

Daha önce Selin Ciğerci’nin nikah şahitliğini yapan Doğan Can Otman birçok ünlünün ikamet ettiği şehir olan İstanbul’da yaşıyor.

Kırmızı beyaz takım forması rengine sahip Pendikspor’un defans oyuncusu olarak yer alan Doğan Can Otman 1.90 boyunda.

Pendik Stadı’nda karşı takımla birlikte maçlara çıkan Doğan Can Otman 90 kilo.

Daha önce Pendikspor, Eyüpspor, Tuzlaspor, Kastamonu 1966, BB Erzurumspor, Hatayspor, Karagümrük, Sancaktepe Belediye gibi takımlarda top koşturmuştur. Mevkiisi defanstır. Instagram’da dogancanotman ismiyle paylaşımlarına devam eden Doğancan Otman’ın bu mecrada 41.5K takipçisi bulunmaktadır. 

Pendikspor takımında oyuncu olmasıyla birlikte Pendikspor’u takım olarak tuttuğu düşünülmekte.

Uğur Uçar, Serdar Deliktaş, Haydar Yılmaz, Abdurrahman Emir Alagöz, Bekir Karadeniz, Serdar Cansu, Zahit Fındık ve Taha Balcı adlı futbolcuların yer aldığı Pendikspor’da Defans- Stoper olarak yer alıyor.

Doğancan Otman aslında bir futbolcudur; ancak son dönemlerde sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla da bir fenomen oluduğu söylenebilir.

Pendikspor’da Stoper mevkinde oynayan Doğancan Otman, yaklaşık bir yıldır burada oynuyor. Öncesinde ise farklı takımlarda Tuzla, Eyüp ve Erzincanspor gibi takımlarda top koşturdu.

Defans oyuncusu olan Doğancan Otman, Güzellik uzmanı ve güzellik merkezi sahibi Nez Demir ile sevgilidir.

Doğancan Otman 18 Kasım 1990 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan Doğancan Otman profesyonel futbolcudur. 18 Kasım 1990 tarihinde dünyaya gelmiştir. Günümüzde 32 yaşında olan futbolcu yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.

İstanbul’da dünyaya gelen futbolcu şimdilerde Düzcespor’da futbol yaşamına devam etmektedir.

190 cm boyundaki futbolcu Doğancan Otman’ın burcu Akrep’tir. Eğitimini Kocatepe Üniversitesi Pazarlama Bölümünde tamamlamıştır.