Doğukan Dudaroğlu kimdir? Doğukan Dudaroğlu ile Alara Mildon evlendi mi? Alara Mildon kaç yaşında?

19.10.2023
Doğukan Dudaroğlu kimdir? Doğukan Dudaroğlu ile Alara Mildon evlendi mi? Alara Mildon kaç yaşında?

Doğukan Dudaroğlu kimdir? Doğukan Dudaroğlu ile Alara Mildon evlendi mi? Alara Mildon kaç yaşında? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Doğukan Dudaroğlu kimdir? Doğukan Dudaroğlu ile Alara Mildon evlendi mi? Alara Mildon kaç yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Alara Mildon ile Doğukan Dudaroğlu, 25 Şubat 2023 tarihinde nişanlandılar. 2023 Mayıs ayında, İstanbul’un Raffles Otel’inde görkemli bir nişan töreni düzenlediler. Nişanda ünlü sanatçı Kenan Doğulu da sahne aldı.

Doğukan Dudaroğlu, 1985 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitim hayatına Koç Lisesi’nde başlayan Dudaroğlu, mezuniyetinin ardından İngiltere’nin Reading Üniversitesi’nde Ekonomi alanında eğitimini tamamlamıştır. EKU Fren ve Döküm Sanayi A.Ş.’de Genel Müdür olarak görev yapan Dudaroğlu, aynı zamanda TAYSAD ve TAİDER üyelikleriyle de tanınmaktadır. Özel sermaye fonlarının kuruluş ve yönetim aşamalarında etkin rol üstlenmiş ve aynı zamanda Mey İçki’nin İngiliz Diageo Plc’ye 2.1 milyar dolarlık satış sürecinde stratejik danışmanlık yapmıştır.

1975 yılında doğan Alara Mildon, İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Mert Mildon, Miller Grubu’nun Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır. Alara Mildon’un erkek kardeşi ise Turhan adını taşımaktadır.

Eğitimini Bilkent Üniversitesi Muhasebe Bölümü’nde tamamlayan Alara Mildon, iş dünyasında aktif olarak faaliyet göstermektedir. 2023 yılında, genç ve başarılı iş insanı Doğukan Dudaroğlu ile evlilik yoluna adım atmıştır. Çift, sözlerini 25 Şubat 2023’te vermiş, nişanlarını Mayıs 2023’te yapmış ve 20 Temmuz 2023’te Monako’da dünya evine girmiştir.

Alara Mildon, iş hayatında elde ettiği başarılarla tanınan bir kariyere sahiptir. Miller Grubu’nun yönetim kurulunda aktif rol almanın yanı sıra, çeşitli sosyal sorumluluk projelerine de katılmaktadır. Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Doğukan Dudaroğlu kimdir? Doğukan Dudaroğlu ile Alara Mildon evlendi mi? Alara Mildon kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.