Doktor Seran Göçer Kimdir? Yorumlar? Seran Göçer kaç yaşında? Seran Göçer kiminle evli?

02.11.2023
Doktor Seran Göçer Kimdir? Yorumlar? Seran Göçer kaç yaşında? Seran Göçer kiminle evli?

Doktor Seran Göçer Kimdir? Yorumlar? Seran Göçer kaç yaşında? Seran Göçer kiminle evli?

Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Doktor Seran Göçer Kimdir? Yorumlar? Seran Göçer kaç yaşında? Seran Göçer kiminle evli? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun netbilge bilgiler sizlerle.

Merakla araştırılan bir isimdir Seran Göçer doktorumuz. 2005 ile 2008 seneleri arasında Kaan girgin ile evli kalan Seran Göçer, bu evlilikten bir kız çocuğu annesidir. 1993 “Best Model”i olan başarılı doktor 1994 Türkiye Güzellik Yarışması’nın ilk 10 finalistinden biridir. Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1997 yılında mezun oldu. Ardından kariyerini İstanbul’da sürdürdü ve televizyon yapımcılığı ve sunuculuk alanında çalışmalarına başladı. Halen aktif olarak devam etmektedir. 1993 yılının ‘Best Model’i ve 1994 Türkiye Güzellik Yarışması’nın ilk 10 finalistinden biri olan Dr. Seran Göçer, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1997 yılında mezun olduktan sonra İstanbul’a gelerek televizyon yapımcılığı ve sunuculuk alanında çalışmalarına başladı.   

Türkiye’nin ilk sağlık tv kanalı Medical Channel’ın iki yıl yöneticiliğini yapan Dr. Seran Göçer, 2003-2005 yıllarında Habertürk Televizyonu’nda her pazar saat 18.00’de ekrana gelen “Dr. Seran Göçer’le Estetik Sorunları” isimli bir televizyon programı sundu. 2007-2008 yılları arasında Tv8’de “İnfo Sağlık”, 2009’da Kanal T’de “Yaşama Dair” ve Cine 5’te “Sağlık Rehberi”, Kanal D de  “Doktorum” sunduğu diğer bazı programlarıdır. Türkiye’nin ilk sağlık tv kanalı Medical Channel’in 2 yıl yöneticiliğini yaptı. 2003-2005 arasında Habertürk Televizyonu’nda her Pazar saat 18.00’de ekrana gelen “Dr. Seran Göçer’le Estetik Sorunları” adlı televizyon programını sundu. 2007-2008 de TV8’de İnfo Sağlık , 2009 da Kanal T’de Yaşama Dair, Cine 5 Saglık Rehberi yaptığı diğer bazı sağlık yapımlarıdır. Fransa’da Me zoterapi ve Medikal Estetik alanında Paris Tıp Fakültesi’nde eğitim aldı. Uluslararası Mezoterapi Derneği sertifikası var.

Başarılı bir Medikal Estetik doktoru olan Dr. Seran Göçer, Memorial Hastanesi’nde kurduğu Memorial Güzel Yaşam Kliniği’nde 12 yıl çalıştıktan sonra halen Nişantaşı’nda kendi kliniğinde hastalarını tedavi ediyor. 

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, net bilge olarak Doktor Seran Göçer Kimdir? Yorumlar? Seran Göçer kaç yaşında? Seran Göçer kiminle evli? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

error: Content is protected !!