Doya doya moda Banu daha önce hangi programdaydı? Doya Doya Moda Banu kimdir?

21.07.2022
Doya doya moda Banu daha önce hangi programdaydı? Doya Doya Moda Banu kimdir?

Doya doya moda Banu daha önce hangi programdaydı? Doya Doya Moda Banu kimdir?

Her biri çok iddialı, stil sahibi olduğunu düşündüğü, hırsı ile yarışmaya damga vuracağınanan 7 kız pazartesiden cumaya rekabet içerisinde birbirlerini geçmeye çalışıyor. Yayınlanan son haftadan itibaren Doya Doya Moda yarışmacılarını sizler için derledik.

Güzel giyinenlerin, tarzını yansıtmak isteyenlerin ve birincilik için kıyasıya yarışanların programı Doya Doya Moda yeniden ekranlardaki yerini alıyor. Yayın hayatına yeni sezon bölümleri ile devam edecek olan programın ilk bölüm fragmanı yayınlandı. Yarışmacıların da yer aldığı tanıtımlarda 7 ismin ter dökeceği duyuruldu. O yarışmacılardan biri de Banu Teker oldu. Fragman sonrası güzel yarışmacı hakkında araştırmaya başladı. Peki Banu Teker kimdir?

Yayınlanan fragman sonrasında hakkında çok sayıda kişinin bilgi sahibi olabilmek adına internette araştırmalarda bulunduğu Banu Teker 4 Haziran 2000 Berlin Almanya doğumlu. 7 yaşından beri Türkiye’de yaşıyor Marmara Üniversitesi Tekstil Tasarım öğrencisi. Lüks hayatı ve güzelliği ile ilgi odağı olmayı başarıyor. Kendisine prenses denilmesini çok seviyor. Kuaförüm Sensin’de de bununla adını binlerce kişiye duyurmuştu. Instagram hesabı @banu_teker’dir.

Pazartesiden itibaren yarışmada jüri karşısına çıkacak isimlerden biri olan Banu Teker daha önce ekran tecrübesine sahip biri. Tıpkı Zeynep Billur Uludağ gibi. Güzel yarışmacı daha önce Kim Milyoner Olmak İster’de yarıştı ve Kuaförüm Sensin’de Dilek ile Aytekin’in modeli olarak birincilik mücadelesi verdi. Şimdi ise Doya Doya Moda’da Türkiye’nin en şık kadını olabilmek adına rekabete dahil oldu.