Dr Alim Çökük kimdir nerelidir?

17.03.2022
Dr Alim Çökük kimdir nerelidir?

Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen 14 Mart Tıp Bayramı etkinliğinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 14 Mart Tıp Bayramı ödüllerini sahipleri ile buluşturdu.

Törende Adana’dan Uzman Dr. Alim Çökük Yılın Hekimi, Hemşire Mukaddes Beke ise Yılın Sağlık Çalışanı ödülüne layık görüldü. Ayrıca Kovid-19 salgınıyla fedakarca mücadele eden sağlık çalışanlarını temsilen Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen sağlıkçılara çeşitli hediyeler takdim edildi.Sağlık Bakanlığı tarafından düzenlenen 14 Mart Tıp Bayramı ödülleri sahiplerini buldu. Türkiye’nin 81 ilinden tek tek seçilen ‘Yılın Hekimi’ ve ‘Yılın Sağlık Çalışanı’ olan doktor ve hemşireler Cumhurbaşkanlığı külliyesinde düzenlenen törenle ödüllerini aldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilen ödül töreninde Adana’dan ‘Yılın Hekimi’ Uzman Dr. Alim Çökük, ‘Yılın Sağlık Çalışanı’ Hemşire Mukaddes Beke laik görüldü.Pandemi döneminde mesai saati gözetmeksizin yaptıkları özverili çalışmalarla ödüle layık görülen sağlık çalışanları, Beştepe Cumhurbaşkanlığı külliyesinde düzenlenen törenle ödüllerini aldılar. Ayrıca Sağlık Bakanı Fahrettin Koca imzasını taşıyan takdirname belgesinde, “İnsan hayatının kutsallığına inanarak Kovid-19 pandemi sürecinde sevgi ve sabırla mesleğinizi icra ettiğinizden ve halkımızın sağlığı için gösterdiğiniz samimi gayretinizden dolayı tebrik ediyor başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum” satırlar yer aldı.

Dr Alim Çökük kimdir?

Dr. Alim Çökük, Acil Tıp alanlarında faaliyet göstermektedir.

MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Alim Çökük bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir doğal olarak iletişimi randevusu MHRS üzerinden olur.

Çukurova Dr.aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesı