Duran dizi konusu? Duran dizisi nerede çekiliyor? Duran dizisi nerede yayınlanıyor, nereden izlenir?

03.07.2022
Duran dizi konusu? Duran dizisi nerede çekiliyor? Duran dizisi nerede yayınlanıyor, nereden izlenir?

Duran dizi konusu? Duran dizisi nerede çekiliyor? Duran dizisi nerede yayınlanıyor, Duran dizisi nereden izlenir? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Duran dizi konusu? Duran dizisi nerede çekiliyor? Duran dizisi nerede yayınlanıyor, nereden izlenir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Varoş mahallesinden kurtulma hayalleri kuran üç genç olan Duran, Celal ve Mustafa’nın beklenmedik bir olayla karşılaşarak değişen hayat mücadelelerini anlatan dizi, İstanbul’un varoş mahallelerinde geçmektedir. Gençler, yaşadıkları yerden ayrılarak hayallerine ulaşma çabası içindedirler. Ancak, bu amaca ulaşmak için büyük bir mücadeleye girişirler. Dizideki olaylar, gençlerin hayatları üzerinde beklenmedik bir şekilde kesişir ve onları farklı bir yolculuğa sürükler.

Duran dizisi, hikayesine Almanya’da başlar ve ardından İstanbul’a uzanır. Ekip, ilk bölüm için Almanya’ya gitmiş, ardından İstanbul’a dönerek hikayeyi devam ettirmiştir. Dizinin ilk bölümü, 11 Ocak 2022 tarihinde GAİN kanalında yayınlanmıştır.

Duran dizisinin yönetmen koltuğunda Yunus Ozan Korkut bulunmaktadır.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Duran dizi konusu? Duran dizisi nerede çekiliyor? Duran dizisi nerede yayınlanıyor, nereden izlenir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.