Ebru Şimşek kimdir, kaç yaşında? Ebru Şimşek doğum günü? Ebru Şimşek Eşi kim?

08.01.2023
Ebru Şimşek kimdir, kaç yaşında? Ebru Şimşek doğum günü? Ebru Şimşek Eşi kim?

Ebru Şimşek kimdir, kaç yaşında? Ebru Şimşek kimdir? Ebru Şimşek kaç yaşında, nereli? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Ebru Şimşek kimdir, kaç yaşında? Sevgilisi kim? Evli mi? Eşi kim? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Ebru Şimşek, 1994 güzellik yarışmasına katıldı. Hey Girl Dergisi’ne fotoğraf gönderdiği yıl yüz güzeli seçildi.

Ebru Şimşek bir dönem ekranlarda “Felekten Bir Gece” isimli müzik eğlence programının sunuculuğunu üstlenmişti. 1990’lı yıllarda Türkiye, Ebru Şimşek’in adliye koridorlarında ‘Adnan Hocacılar’ tarikatına dair şok iddialarına kilitlenmişti.

Ebru Şimşek 18 yaşında ve dönemin en popüler mankenlerindendi. Ama mesleğini yapamaz hale gelmişti.

Çünkü sürekli adliye koridorlarında mücadele ediyordu. 26 Kasım 1999’da DGM’ye ifade veren Ebru Şimşek, Adnan Oktar hakkında suç duyurusunda bulunmuştu.

Karşılıklı yüzlerce dava açılmıştı.

Şimdilerde Amerika da yaşayan Ebru Şimşek evli ve çocukları ile mutlu bir hayat yaşamaktadır.

Ünlü ismin video klip çektiği Buz ve Ağır Takılalım adlı parçaları da bulunuyor. Aynı zamanda Ebru Şimşek 1994 yılında Kemal Sunal ile birlikte Bay Kamber adlı televizyon dizisinde de rol aldı. Bu dizide Şimşek, asistan Pınar karakterini canlandırdı. Şimşek, Adnan Oktar’la mücadele ettiği süreçte dizinin yönetmeni olan Ünal Küpeli ve dizide Bay Kamber rolünü üstlenen Kemal Sunal’ın kendisine destek olduğunu söyledi.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Ebru Şimşek kimdir, kaç yaşında? Sevgilisi kim? Evli mi? Eşi kim? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.