Ecem Dinçkal Kimdir? Kaç yaşında? Ecem Dinçkal Boyu, Yaşı, Sevgilisi? Ecem Dinçkal evli mi?

10.10.2022
Ecem Dinçkal Kimdir? Kaç yaşında? Ecem Dinçkal Boyu, Yaşı, Sevgilisi? Ecem Dinçkal evli mi?

Ecem Dinçkal Kimdir? Ecem Dinçkal Kaç yaşında? Ecem Dinçkal Boyu, Ecem Dinçkal Yaşı, Ecem Dinçkal Sevgilisi? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Ecem Dinçkal Kimdir? Kaç yaşında? Ecem Dinçkal Boyu, Yaşı, Sevgilisi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Ecem Dinçkal Kimdir? Kaç yaşında? Ecem Dinçkal Boyu, Yaşı, Sevgilisi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Ecem Dinçkal Instagram’da @dinckalecem kullanıcı adı ile bulunur. Bu tarih itibariyle 98.5 bin takipçisi vardır.

4 Eylül 1999’da Kadıköy’de doğdu. Lise eğitimini Sınav Koleji’nde tamamladı. Üniversite sınavında ilk 2000’in içine girerek Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde Sinema ve Televizyon bölümünde okumaya başladı. 4 defa bölüm birincisi olan Dinçkal, okul birincisi olarak mezun oldu.

Ecem Dinçkal 4 Eylül 1999 tarihinde dünyaya gelmiştir. Burcu Başak olan Dinçkal’ın günümüzde yaşı 23’tür.

Haber Global’de spor muhabiri olarak görev yapmaktadır. Eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Sinema bölümünde tamamlayan Dinçkal sonrasında San Francisco Film School’da eğitimine devam etmiştir.

Modayı yakından takip eden Dinçkal’ın stili sosyal medyada yoğun övgü almaktadır. Seyahat etmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi sevmektedir.

Infront Sports Media’da staj yapmaya başladı. Türkiye Basketbol Federasyonu, Türkiye Voleybol Federasyonu, Galatasaray Nef, Bitci McLaren gibi büyük organizasyonların projelerinde yer aldı.

Genç sunucu Tivibuspor’da Spor Muhabiri olarak görevini sürdürmektedir.

Ecem Dinçkal sevgilisi? Ecem Dinçkal evli mi?

Sunucu Ecem Dinçkal, Michy Batshuayi‘ye attığı bakışlarla sosyal medyada günün konusu oldu. (Video: Extra Futbol)