Ela Rümeysa Cebeci Boyu kaç cm? Ela Rümeysa Cebeci eşi, ailesi?

27.10.2023
Ela Rümeysa Cebeci Boyu kaç cm? Ela Rümeysa Cebeci eşi, ailesi?

Ela Rümeysa Cebeci Biyografi? Ela Rümeysa Cebeci Boyu Kaç cm? Ela Rümeysa Cebeci Kimdir? Ela Rümeysa Cebeci sevgilisi kimdir? Ela Rümeysa Cebeci evlimi? Ela Rümeysa Cebeci Yasak Elma, Ela Rümeysa Cebeci sevgilisi, Ela Rümeysa Cebeci vikipedi

@elarumeysacebeci kullanıcı adı ile instagramda bulunur. Televizyon ekranlarının güler yüzlü ve güzel sunucularından biri olan Ela Rümeysa Cebeci, son dönemlerin en çok merak edilen isimleri arasında yer almaktadır.

Sunucu Ela Rümeysa Cebeci, 31 Mayıs 1988 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Bir süre oyunculuk kariyerine ağırlık veren Cebeci, daha sonra TRT 1 ekranlarına tekrar dönerek burada görev yapmaya başlamıştır.

2017 ile 2019 yılları arasında TGRT Haber bünyesine geçen güzel sunucu, bir süre burada görev almıştır. Ela Rümeysa Cebeci hakkında merak edilen bir diğer konu ise hangi kanalda saat kaçta program sunduğu konusudur. Daha önceleri TRT 1 ve TGRT Haber kanallarında görev alan Ela Rümeysa Cebeci, günümüzde TV100 kanalında hafta içi her gün saat 06:00 ile 09:30 saatleri arasında yayınlanan Gün Uyanıyor adlı sabah kuşağı programını sunmaktadır.

Ela Rümeysa Cebeci Biyografisi? Ela Rümeysa Cebeci sevgilisi? Ela Rümeysa Cebeci Evlimi, Yasak Elma, Boyu, Eşi

2019 yılında TV100 televizyonuna transfer olan Ela Rümeysa Cebeci, halen bu kanalda yayınlanan Gün Uyanır adlı programın sunuculuğunu sürdürmektedir.

Ayrıca Ela Rümeysa Cebeci, Nişantaşı Üniversitesi’nde araştırma görevlisi akademik kariyerine devam etmektedir.

Düzgün fiziği, güzelliği ve diksiyonu ile seyircisini kendine hayran bırakan Ela Rümeysa Cebeci, birkaç yıl önce yaşadığı bir yayın hatası sebebiyle hafızalara kazınmıştır.

Ela Rümeysa Cebeci Kaç Yaşında?

Ela Rümeysa Cebeci’nin nereli olduğu ve kaç doğumlu olduğu kadar kaç yaşında olduğu da merak konusu olmuştur. Güzelliği ve düzgün fiziğiyle dikkatleri üzerine çeken Ela Rümeysa Cebeci’nin kaç yaşında olduğu sorusunun cevabına paragrafın devamında yer verdik. 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Ela Rümeysa Cebeci, geçtiğimiz aylarda 34 yaşına girmiştir.

Ela Rümeysa Cebeci Boyu kaç cm?

Ekranların sevilen isimlerinden biri olan 34 yaşındaki Ela Rümeysa Cebeci hakkında merak edilen diğer sorular ise, Ela Rümeysa Cebeci boyu kaç cm ve burcu nedir soruları olmuştur. Ela Rümeysa Cebeci, 1,72 m boyunda ve 31 Mayıs günü doğmuş olması sebebiyle hava grubu burçlarından biri olan İkizler burcudur.

Ela Rümeysa Cebeci Hangi Üniversiteden Mezun Oldu?

Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olan Ela Rümeysa Cebeci, yüksek lisans eğitimini aynı üniversitede siyaset bilimi alanında tamamlamıştır. Ela Rümeysa Cebeci, aynı zamanda Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde oyunculuk eğitimi almıştır.

Ela Rümeysa Cebeci Çalışma Hayatı

Kariyerine ilk olarak TRT 1 ekranlarında başlayan Cebeci, burada muhabirlik yapmaya başlamıştır. Muhabirliğin yanı sıra oyunculuk eğitimi alan güzel sunucu, diğer yandan 2011 yılında yayınlanan Kanıt ve Nuri adlı diziler başta olmak üzere birçok dizi ve sinema filminde rol almıştır.

Ela Rümeysa Cebeci Evli Mi, Eşi Kimdir?

Güzel ve başarılı sunucu Ela Rümeysa Cebeci’nin bekâr olduğu bilinmekle beraber, bazı internet sitelerinde yer alan ifadelere göre; Çolakoğlu Metalurji ve Egegaz İdare Konseyi Lider Vekili Haydar Çolakoğlu ile sevgili olduğu bilinmektedir.