Ela Rümeysa Cebeci kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi kim? Evli Mi? Ela Rümeysa Cebeci estetiksiz hali

24.10.2023
Ela Rümeysa Cebeci kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi kim? Evli Mi? Ela Rümeysa Cebeci estetiksiz hali

Ela Rümeysa Cebeci evlimi? Ela Rümeysa Cebeci kimdir, nereli, kaç yaşında? Ela Rümeysa Cebeci instagram Ela Rümeysa Cebeci kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi kim? Evli Mi? Ela Rümeysa Cebeci estetiksiz hali

Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Ela Rümeysa Cebeci kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi kim? Evli Mi? Ela Rümeysa Cebeci estetiksiz hali sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Ela Rümeysa Cebeci instagram adresi @elarumeysacebeci kullanıcı adıdır ve 25.02.2022 tarihi itibariyle 404 bin takipçisi vardır. Ela Rümeysa Cebeci Nişantaşı üniversitesinde öğretim görevlisidir.

Ela Rümeysa Cebeci 31 Mayıs 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.   Ela Rümeysa Cebeci 1.72 metre boyunda, 55 kilo olup İkizler burcudur. Ela Rümeysa Cebeci bekardır.

Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Bölümü’nden mezun olan Cebeci, hem oyuncu hem sunucu olarak dikkatleri üzerine çekmektedir.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Ela Rümeysa Cebeci kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi kim? Evli Mi? Ela Rümeysa Cebeci estetiksiz hali sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Meslek hayatına TRT1 televizyonunda başlayan Cebeci, önce muhabirlik yapmış, ardından ise oyunculuk eğitimleri alarak dizilerde oynamaya başlamıştır. İlk deneyimini 2011 yılında yayınlanan “Kanıt” dizisinde, ardından ise “Nuri” dizisinde oynamıştır.

2012 yılında “Fetih 1453” isimli filmde yer alarak oyunculuğa devam etmiş, 2017 yılında ise “Şevkat Yerimdar” dizisinde konuk oyuncu olarak rol almıştır. Oyunculuğun ardından tekrar TRT1 ekranlarına dönüş yapan ünlü sunucu, bir süre daha burada çalışmasının ardından TGRT Haber’e geçmiş ve 2017-2019 yılları arasında bu kanalda görev almıştır.

TGRT Haber’in ardından ise 2019 yılında Tv100 kanalına transfer olan Ela Rumeysa Cebeci, bu kanalda “Gün Uyanıyor” isimli programın sunuculuğunu yapmıştır. Halen Tv100 televizyonunda “Kime göre, Neye göre?” programının sunuculuğunu üstlenmektedir.