Elanur Pat boyu, kilosu? Elanur Pat Ordunun neresinden? Elanur Pat nerede yaşıyor?

24.11.2023
Elanur Pat boyu, kilosu? Elanur Pat Ordunun neresinden? Elanur Pat nerede yaşıyor?

Elanur boy Kilo 2023? Elanur Pat boyu, kilosu? Elanur Pat Ordunun neresinden? Elanur Pat nerede yaşıyor? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Elanur boy Kilo 2023? Elanur Pat boyu, kilosu? Elanur Pat Ordunun neresinden? Elanur Pat nerede yaşıyor? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Sosyal medya programlarında milyonlarca takipçisi bulunmaktadır.
Pat aynı zamanda şarkıcılık da yapmakta ve “Bela” adlı şarkısı YouTube’da izlenme rekoru kırmıştır.
Yakın zamanda Tic Tac Toe isimli parçasını yayınlamıştır. Sakin, Kaçak, Tetik isimli parçalarını da YouTube üzerinden yayınlamış ve yüksek izlenmeler elde etmşltir.

2023’te TV8 televizyon kanalının efsane yarışma programı Survivor yarışmasına Influencer kadrosu içerisinde yer alarak katılmıştır. Bu yazının hazırlandığı sırada YouTube kanalında 327.000 abonesi bulunmaktadır. Mavi tıklı TikTok hesabında 513.700 takipçisi, Instagram’da 1 milyon takipçisi bulunmaktadır.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Elanur boy Kilo 2023? Elanur Pat boyu, kilosu? Elanur Pat Ordunun neresinden? Elanur Pat nerede yaşıyor? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Boyu 1.69 olan Elanur Pat, 58 kilo ve Oğlak burcudur.

Elif Gezen kimdir? Nerede yaşıyor? Elif Gezen Çocuğu var mı?

Elif Gezen Türk sinema dünyasının usta oyuncularından Müjdat Gezen‘in kızıdır.

1970 senesinde dünyaya gelmiş, annesi ise Müjdat Gezen’in ilk evliliğini gerçekleştirdiği Gün Irk’dır.

Babası İstanbul Fatih doğumludur. Anne ve babası 1968 ve 1980 senelerı içinde evlilik gerçekleştirmiş, annesi Gün Irk 2013 senesinin Şubat ayında geçirdiği beyin kanaması sonucu hayata gözlerini yummuştur. Opera, şan ve müzikaller tarihi eğitimi alan ünlü isim, 2018 senesinde yönetmenliğini Kıvanç Baruönü’nün üstüne aldığı Hedefim Sensin isimli sinema filminde rol almıştır. Ayrıca 1 yıl önce de yönetmenliğini Murat Şeker’in üstlenmiş olduğu Görevimiz Tatil isimli sinema filminin oyuncu ekibinde bulunan yer almıştır.

Yaşantısını Hollanda’da sürdüren Elif Gezen kanser nasıl tedavisi görmektedir.

2019 yılında büyük sanatçı Müjdat Gezen’e konulan yurtdışına çıkış yasağına verilen tepkilerden birisi de bu yüzden olmuştur. Kızı ile görüşmek üzere yurtdışına seyahat etmesi gereken büyük usta için verilen bu karar, avukatının yaptığı açıklamaya göre adeta bir manevi işkencedir. Elif Gezen 2021 yılında, müziklerini kendisinin yaptığı, Evren Duyal’ın yönettiği “Baba Kız” isimli oyununun prömiyerini kutladı. Oyunda temel olarak bir baba ve kızının 2 saat eskileri yad etmesi gösteriliyor.