Elçin Afacan kimdir? Kaç yaşında? Elçin Afacan Kiminle Evli? Elçin Afacan sevgilisi?

18.07.2022
Elçin Afacan kimdir? Kaç yaşında? Elçin Afacan Kiminle Evli? Elçin Afacan sevgilisi?

Elçin Afacan kimdir? Kaç yaşında? Elçin Afacan Kiminle Evli? Elçin Afacan sevgilisi?

Elçin Afacan, 22 Ocak 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yüksek öğretim eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bölümü’nde tamamlamıştır.

2016 yılında ‘Görevimiz Komedi’ adlı yarışma ile kendini göstermiş aynı yıl oyunculuk kariyerine ‘İçerde’ isimli televizyon dizisi ile başlamıştır. Kariyerine ayrıca tiyatro oyunculuğu ile de devam etmektedir.

Deli Gönül, Bir Aile Hikayesi, Sen Çal Kapımı gibi projelerde de yer aldı.

Kova burcu özelliklerine sahip olan Elçin Afacan, 1.68 metre uzunlukta ve 75 kilogram ağırlıktadır.  

  • Yaşı: 30
  • Burcu: Kova
  • Doğum tarihi: 22 Ocak 1991
  • Nereli: İstanbul
  • Boyu: 1.65
  • Kilosu: 75

Elçin Afacan kaç yaşında?

Genç oyuncu Elçin Afacan yazımızı yazdığımızda henüz 30 yaşındadır.

Elçin Afacan burcu

İddialı bakışlarıyla kameraların önünden eksilmeyen Elçin Afacan’ın burcu Kova’dır.

Elçin Afacan doğum tarihi 

Elçin Afacan 22 Ocak 1991 tarihinde dünyaya gelmiştir.

Elçin Afacan aslen nerelidir?

İstanbullu güzel oyuncu Elçin Afacan’ın aslen nereli olduğu bilinmemektedir.

Elçin Afacan nerede oturuyor?

Elçin Afacan’ın İstanbul da oturduğu bilinmektedir.

Elçin Afacan boyu

Güzelliğinin yanı sıra fiziği ile de gözleri üzerinde tutan Elçin Afacan’ın boyu 168’dir.

Elçin Afacan kilosu

Boyu ve kilosu orantılı olan sempatik oyuncu Elçin Afacan 75 kilodur.

Elçin Afacan eğitimi

Elçin Afacan Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bölümü’nden mezundur. 

Elçin Afacan telefon numarası

Google platformunda Elçin Afacan’ın telefon numarası oldukça fazla aratılmaktadır. Lakin Elçin Afacan telefon nuamrasını henüz takipçileri ile paylaşmamıştır. 

Elçin Afacan ne kadar kazanıyor?

Elçin Afacan’ın ne kadar kazandığı takipçileri arasında bi hayli merak konusu olmuştur. Lakin Elçin Afacan ne kadar kazandığını takipçileri ile paylaşmamıştır.

Elçin Afacan'ın ne kadar kazandığı takipçileri arasında bi hayli merak konusu olmuştur. Lakin Elçin Afacan ne kadar kazandığını takipçileri ile paylaşmamıştır.

Elçin Afacan hangi dizi ve filmlerde oynadı?

Elçin Afacan başarılı oyuncu performansını 4 dizide daha göstermiştir. Sizler için Elçin Afacan’ın rol aldığı dizi ve filmleri kaleme aldık.

Bir Aile Hikayesi – Elçin Afacan

9 Mart 2019 tarihinde FOX TV ekranlarında yayına alınan Bir Aile Hikayesi 19 Ekim 2019 tarihinde final vermiştir. Güçlü bir kadroda sahip olan Bir Aile Hikayesi dizisinin oyuncularına hep beraber göz atalım. İrem Sak (Müjde Güneş),  Sefide Şehrazat Aktaş (Melis Güneş) ve sevilen isim Ali Seçkiner Alıcı (Şakir Mutlu) yer almaktadır. Elçin Afacan ise dizide Beste rolünü canlandırmaktadır.

İçerde – Elçin Afacan

19 Eylül 2016 karşımıza gelen İçeride dizisi 1 sezon çekilerek 19 Haziran 2017 tarihinde final vermiştir. Güçlü bir kadroda sahip olan İçerde dizisinin oyuncularına hep beraber göz atalım. Sarp Yılmaz (Çağatay Ulusoy): Eski polis, Melek (Bensu Soral): Mert’in çocukluk arkadaşıdır ve Füsun Yılmaz (Nihal Koldaş): Sarp ve Umut’un annesidir.

Sen Çal Kapımı – Elçin Afacan

İlk bölümü 8 Temmuz 2020 tarihinde yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde Elçin Afacan Melek Yücel (Melo) karakterine hayat vermiştir. Dizinin kadrosunda ise birbirinden başarılı oyuncular yer almaktadır. Sarp Can Köroğlu (Deniz Saraçhan), Ahmet Mark Somers (Alptekin Bolat) ve İlayda Çevik (Balca Koçak) yer almaktadır.

Deli Gönül – Elçin Afacan

4 Temmuz 2017 tarihinde yayınlanan Deli Gönül dizisinin yapımını adlarını sıkça duyduğumu Fırat Parlak ve; Koray Şahin ikilisi üstlenmiştir. Öğrenci olarak dizinin yardımcı oyuncu kadrosunda yer alan Elçin Afacan, birbirinden başarılı isimlerle çalışmıştır. Dizinin oyuncu kadrosunda; Tuvana Türkay, Ayşe Çiğdem Batur ve Ogün Kaptanoğlu yer almaktadır.

Elçin Afacan sevgilisi kimdir?

Elçin Afacan’ın sevgilisi yoktur.

Elçin Afacan kaç kilo verdi?

Dizi için 20 kilo alan Elçin Afacan’ın kaç kilo verdiği bilinmemektedir.

Elçin Afacan nasıl zayıfladı?

Dizi için 20 kilo alan Elçin Afacan’ın nasıl zayıfladığı bilinmemektedir.

Elçin Afacan Gençliği

Elçin Afacan Gençliği sosyal medyada en çok merak edilen başlıklardan biri olmuştur. Elçin Afacan gençliği nde nasıl görünüyordu izleyiciler arasında sıkça konuşulmaktadır. Elçin Afacan gençliğinde hangi dizilerde ve filmlerde oynadı merak ediyorsanız doğru başlıktasınız. Elçin Afacan gençliğinde birçok farklı yapımda yer almıştır. Elçin Afacan gençliği izleyiciler tarafından araştırılan ve merak edilen bir konu olarak öne çıkmaktadır. Elçin Afacan gençliği ile ilgili bilgilere ulaşmak için sayfalarımızı inceleyebilirsiniz.

Elçin Afacan Yeni Dizisi

Elçin Afacan yeni dizisi hangisi, Elçin Afacan yeni dizisi hangi konuyu işliyor, Elçin Afacan yeni dizisi oyuncuları kimler gibi sorulara yanıt arıyorsanız doğru adrestesiniz. Elçin Afacan yeni dizisi döneme damga vuracak bir dizi olma özelliği taşımaktadır. Elçin Afacan yeni dizisi ile seyircilerin gönlünde taht kurmayı başarmıştır. Elçin Afacan yeni dizisi ile hangi kanalda ekranlara geleceği belirsizliğini korumaktadır.

Elçin Afacan Takıntıları

Elçin Afacan takıntıları birbirinden ilginç özellikleri ve davranışları adından söz ettirmektedir. Elçin Afacan takıntıları neler, Elçin Afacan takıntıları için hangi doktorlarla görüştüğü izleyiciler arasında merak edilen konular arasında. Elçin Afacan takıntıları hangi durumlar üzerine yada Elçin Afacan takıntıları hangi olayları yaşamasına neden oluyor diye merak ediyorsanız doğru adrestesiniz.

Elçin Afacan Hakkında

Elçin Afacan hakkında merak edilen tüm konular için sayfamızda ilgili başlığa bakabilirsiniz. Elçin Afacan hakkında tüm içerikler yine sayfamızda bulunmaktadır. Elçin Afacan hakkında ulaşmak istediğiniz bilgilere ilk ağızdan ulaşabilirsiniz. Elçin Afacan hakkında tüm sorulara yanıt almak için Elçin Afacan instagram sayfasına tıklayarak Elçin Afacan hakkında tüm ayrıntılara hakim olabilirsiniz.

Elçin Afacan Hakkında Bilgi

Elçin Afacan hakkında bilgi almak isteyen binlerce kişi sosyal medyada arama yapmaktadır. Elçin Afacan hakkında bilgi için Elçin Afacan nın tüm sosyal medya hesapları incelenmektedir. Elçin Afacan hakkında bilgi bulmak aslında tahmin edilen kadar zor değildir. Elçin Afacan hakkında bilgi almak isteyenler sayfamızdaki ilgili sayfalarda istedikleri bilgiye ulaşabilirler. Elçin Afacan hakkında bilgi tüm detayları ile yazımızdadır.

Elçin Afacan TV Şovları

Elçin Afacan TV şovları isimleri hakkında araştırma yapan birçok sosyal medya kullanıcı bulunmaktadır. Elçin Afacan TV şovları hangi kanalda yada Elçin Afacan TV şovları hangi konuda şeklinde araştırmalar yapılmaktadır. Elçin Afacan TV şovları sevenleri tarafından yakında takip edilmektedir. Elçin Afacan TV şovları hakkında merak ettiğiniz tüm konuları sayfamızda bulabilirsiniz.

Elçin Afacan Evi Nerede

Elçin Afacan evi nerede konusu seyircilerin merak ettiği konulardan biridir. Elçin Afacan evi nerede, hangi şehirde soruları hakkında araştırma yapan sevenleri sonuca ulaşmak için çaba harcamaktadır. Elçin Afacan evi nerede sorusuna tabi ki tam anlamıyla cevap vermekten kaçınmaktadır. Elçin Afacan evi nerede birçok kullanıcı tarafından araştırılan bir soru olarak öne çıkmaktadır. Elçin Afacan evi nerede sorusuna yanıt gizlilik nedeniyle tam olarak cevaplanamamaktadır.

Elçin Afacan Twitter

Elçin Afacan twitter sayfası sevenleri tarafından sıkı bir şekilde takip edilmektedir. Elçin Afacan twitter da yaptığı yorumlarla izleyicilerin ilgisini çekmektedir. Elçin Afacan twitter da aktif olarak bulunurken sevenleri tarafından sayfası incelenmektedir. Elçin Afacan twitter hesabından aralıklarla içerik paylaşımı yapmaktadır. Elçin Afacan twitter hesabından güncel konular hakkında paylaşımlar yapmaya devam etmektedir.

Elçin Afacan Bikini

Elçin Afacan bikini ile yakalandı mı sorusu son dönemde araştırılan konulardan biridir. Elçin Afacan bikini ile poz verdimi diğer aranan sorulardan bir tanesidir. Elçin Afacan bikini tanıtımı yapar mısınız sorusuna ne yanıt verdiği merak konusu oldu. Elçin Afacan bikini fotoğrafları var mı yine kullanıcıların merak ettiği konular arasında yerini almaktadır.