Elçin Zehra İrem kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi? Boyu, kilosu?

28.04.2024
Elçin Zehra İrem kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi? Boyu, kilosu?

Soruları merak edilmektedir, arama motorlarında, sosyal medya platformlarında, ülkemiz gündeminde ve web sitemizin bu güzide adresinde bu sorulara yanıtlar aranmaktadır. Bizlerde sizin için Elçin Zehra İrem kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi? sorularının yanıtlarını araştırdık. Sayfamızda yer verdik, evet. İşte detaylar;

Elçin Zehra İrem kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi? Boyu, kilosu? Elçin Zehra İrem boyu, kilosu? Elçin Zehra İrem boyu kaç cm?

Elçin Zehra İrem, 2002 yılında İstanbul’da doğmuştur ve şu anda 21 yaşındadır. Boyu 170 cm, kilosu ise 50 kg’dır.

İstanbul’da çocukluk geçiren Elçin Zehra İrem, ilk, orta ve lise eğitimini tamamladıktan sonra oyunculuk kariyerine başlamıştır. Aynı zamanda fotomodellik de yapmıştır.

Elçin Zehra İrem, lise eğitimini tamamladıktan sonra oyunculuk alanında eğitimler almış ve kariyerine devam etmiştir. Ünlü aktör ve yapımcı İlker İnanoğlu tarafından keşfedilmiş ve onun sahibi olduğu Amors Film’in oyuncuları arasına katılmıştır.

Tiyatro kökenli bir oyuncu olan Elçin Zehra İrem, tiyatro çalışmalarının yanı sıra 2022 yılında ilk kez kamera karşısına geçmiştir. Kanal D’de yayınlanan “Hicran” dizisinde Hicran karakterini canlandırmaktadır. Bu dizide Berk Bakioğlu, Yağmur Çokgenç, Özlem Çınar, Nisa Sofiya Aksongur, Melda Arat, Aydan Burhan, Yaşar Üzer, İclal Karaduman, Tolga Demircan, Özlem Sürek, Batuhan Gülcemal, Berrak Başkan, Mehmet Tokat ve Nadir Ersoy gibi başarılı isimlerle birlikte rol almaktadır.

Elçin Zehra İrem’in oyunculuk yeteneklerinin yanı sıra markalar için de fotomodellik yaptığı bilinmektedir.