Elif Eda Güneş kimdir? Elif Eda Güneş kaç yaşında? Elif Eda Güneş sevgilisi? Elif Eda Güneş’in eşi kimdir?

25.11.2023
Elif Eda Güneş kimdir? Elif Eda Güneş kaç yaşında? Elif Eda Güneş sevgilisi? Elif Eda Güneş’in eşi kimdir?

Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Elif Eda Güneş hangi üniversite mezunu? Elif Eda Güneş kimdir? Elif Eda Güneş kaç yaşında? Elif Eda Güneş sevgilisi? Elif Eda Güneş’in eşi kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Küçük yaşta tasarladığı Mars keşif aracı ile ismini duyuran Elif Eda Güneş, yeniden gündemde. Sosyal medyadan bir fotoğraf paylaşan Elif Eda Güneş, CHP’ye katıldığını duyurdu. Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu tarafından rozeti takılan Elif Eda Güneş’in hayatı merak ediliyor.

Elif Eda Güneş hangi üniversite mezunu? Elif Eda Güneş kimdir? Elif Eda Güneş kaç yaşında?

Elif Eda Güneş, yapay zeka geliştirmiş, Mars’a gönderilen keşif aracını tasarlayan şirketin yarışmasına da proje göndermişti. Yozgat’ta doğan ve köy okulunda kısıtlı imkanlar ile eğitimini sürdüren Elif Eda Güneş bir başarıya daha imza atarak İstanbul Kültür Üniversitesi Girişimcilik Bölümü’nü burslu olarak kazandı.

Elif Eda Güneş 2001 yılında Yozgat’ın Çayıralan ilçesine bağlı Curali köyünde doğdu. Yozgat’ın Çayıralan ilçesindeki bir köyde dünyaya gelen Elif Eda Güneş, 15 yaşındayken kağıt ve kalemle kodlamayı öğrendi… Hazırladığı proje ile Mars’a gönderilen keşif aracını tasarlayan şirketin yarışmasına katılan Güneş, Ancha Space Uzay Teknolojileri ekibine dahil olmaya hak kazandı.

Kendi imkanıyla yazılım geliştiren Elif Eda Güneş, köy köy gezip, çocuklara bilim ve teknoloji konusunda eğitim vermesiyle de gündeme gelmişti. Daha sonra Kayseri’de teknoparkta bir bilişim şirketinde işe başlayan Eda şimdilerde Onkoloji alanında çalışmalar yapıyor. Onkolojiye ilgisi ise küçük yaşlarda kendisine yanlışlıkla lösemi teşhisinin konması ve ailesinin bu nedenle büyük bir korku yaşamasından geliyor.

Eda şimdilerde matematik ve yapay zeka alanında kendini geliştirmek istediğini söylüyor.

Elif Eda Güneş sevgilisi? Elif Eda Güneş’in eşi kimdir?

Bu sorular sorulmaktakdır fakat kendisi evli değildir, Elif Eda Güneş henüz 19 yaşında. Sevgilisi de yoktur.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Elif Eda Güneş hangi üniversite mezunu? Elif Eda Güneş kimdir? Elif Eda Güneş kaç yaşında? Elif Eda Güneş sevgilisi? Elif Eda Güneş’in eşi kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.