Emanet Nana kimdir, gerçek adı? Emanet Dizisi Yusuf’un Bakıcısı Nana Kimdir?

03.11.2022
Emanet Nana kimdir, gerçek adı? Emanet Dizisi Yusuf’un Bakıcısı Nana Kimdir?

Emanet Nana kimdir, gerçek adı? Emanet Dizisi Yusuf’un Bakıcısı Nana Kimdir?

Nanan Emanet Dizisinde Yusuf’un yeni bakıcısıdır. Amacı katil olduğunu düşündüğü Yaman’dan intikam almaktır. Emanet dizisi oyuncu kadrosuna dahil olan yeni kadın başrol oyncusu Nana dizide intikam almak istemektedir.

Dizide yer alan Seher karakterinin ölümü sonrasında içine kapanan küçük Yusuf ‘u teselli etmeye çalışyan Yaman karısının yasını tutarken Yusuf ile de ilgilenmek istemektedir.

Aziz’in kardeşi ise abisinin katilinini pqeşine çoktan düşmüştür bile. Nana ise bulduğu ipuçları sayesinde Aziz’in gerçek katili Topal’a ulaşmayı başarır.

Topal ise bu durumu kendi lehine çevirerek Emanet Dizisi Nana’ya gerçek katilin Yaman olduğunu söyler ve ona bunun inandırır. Nana ise Yaman’dan intikam almak için küçük Yusuf’un bakıcısı olarak konağa girer.

Emanet Nana kimdir, Emanet Nana gerçek adı nedir?

Tam ismi Nana Nanuka Stambolishvili olan oyuncu Gürcü asıllıdır.

Modelliğin yan sıra tasarımcı, dansçı ve dizifilmtv oyuncusudur. Oyunculuğun yanı sına Kartveli Nana isimli kendisine ait bir giysi markası bulunmaktadır. Batum’da yaşamanı sürdüren oyuncu Batumludur.

Şimdilerde Emanet dizisinde rol alan güzel oyuncu 2021 yılında Bayar Şahin’in Odoshani isimli şarkısının video klibinde yer almıştır.

Bunun yanı sıra Sakartvelo isimli müzikalde bir dansçıyı canlandırmıştır.

Emanet Dizisinde Elif rolü ile ekranlara gelecek olan Nana Stambolishvili evlidir. 12 Şubat 2011 tarihinde ‘Lasha Mgeladze’ ile evlenmiştir. Çocuğu yoktur.

Emanet Dizisi yeni oyuncu Nana’nın sosyal medya adresleri ise şunlardır.

Twitter adresi @nanananukastam1 kullanıcı adıdır

Nana Stambolishvili TikTok Adresi @nanakartveli kullanıcı adıdır

Nana Stambolishvili Instagram Adresi @nanuka_stambolishvili kullanıcı adıdır