Rüzgar Gülü Sunucuları isimleri ? Rüzgar gülü sunucuları evli mi ? Rüzgar Gülü Sunucuları ne oldu, ne yapıyorlar? Şimdiki halleri?

29.12.2022
Rüzgar Gülü Sunucuları isimleri ? Rüzgar gülü sunucuları evli mi ? Rüzgar Gülü Sunucuları ne oldu, ne yapıyorlar? Şimdiki halleri?

Rüzgar Gülü Sunucuları isimleri ? Rüzgar gülü sunucuları evli mi ? Rüzgar Gülü Sunucuları ne oldu, ne yapıyorlar? Şimdiki halleri? Emel Yurt Biyografi, Emel Yurt Kimdir? Emel Yurt Eşi Kimdir?

Netbilge.com adresinde Emel Yurt Biyografi, Emel Yurt Kimdir? Emel Yurt Eşi Kimdir? gibi sorulara yanıtlar aranmaktadır.

@emelyrt kullanıcı adı ile instagramda bulunur.

TRT Spikeri / TRT Çocuk.

Haber Programı Sunucusudur, tam adı Emel Yurt Özenç’tir.

Evli ve 1 çocuk annesidir.

Eşinin adı Serkan Özenç’tir. Kendisi de Trt İstanbul’da “Hazır mısınız?” ve “Kasaba” adlı programlarda sunuculuk yaptı. “Kasaba” adlı programda sunuculuk yaptı. ayrıca çeşitli çizgi film ve belgesellerde seslendirme yaptı.

Serkant Özenç ile Evli ve 1 çocuk annesidir.

Serkant Özenç kimdir, nerelidir, kaç yaşında?

Serkan Özenç, 1979 yılında İzmir ilinde dünyaya geldi.

İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladıktan sonra üniversite eğitimini Isparta’da bulunan Süleyman Demiral Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Oyunculuk Bölümü’nde aldı.

TRT İstanbul stüdyolarında “Hazır Mısın” ve “Kasaba” isimli programların sunuculuğunu üstlendi.

Halihazırda TRT Çocuk kanalında “Rüzgar Gülü” programını sunuyor.

Aynı zamanda daha önce de TRT İzmir stüdyolarında “Pabucu Yarım” ve “Salıncak” isimli programların da sunuculuğunu yaptı.

Özenç’in en önemli özelliği ise birçok filmin seslendirmesini yapmasıdır.

Ankara Devlet Tiyatroları oyuncusu olan Özenç burada birçok oyunda da rol aldı.