Emsal Doğan kimdir? Emsal Doğan kaç yaşındaydı, nereli?

04.03.2022
Emsal Doğan kimdir? Emsal Doğan kaç yaşındaydı, nereli?

Emsal Doğan 1 Ocak 1980 tarihinde Almanya ‘da doğmuştur.

Emsal Doğan, 42 yaşındadır.

İstanbullu olan Emsal Doğan, Oğlak burcudur.

Anne ve babası o henüz 3 yaşındayken ayrılan Emsal Doğan, 30 yaşına kadar annesiyle Almanya Stutgart’ta yaşamını sürdürdü.

MakeUp, Kalıcı Make-Up ve Tırnak sağlığı üzerine kurslarına giden ve bu yönde kendimi hep geliştiren Emsal Doğan, Protez tırnak ve kalıcı makyaj gibi uygulamalarıyla Almanya’da birincilik ödülleri kazandı.

Aynı zamanda cilt sağlığı uzmanı da olan Emsal Doğan, LCN firmasının özel eğitim ve kurslarına katıldı ve başarıyla tamamladı.

Emsal Doğan İlk Emsal Doğan güzellik Merkezi’ni şubesini 1998 yılında Bağdat Caddesi Şaşkınbakkal’da açtı.

Emsal Doğan, Salonlarında protez tırnak, el ayak bakımı, kalıcı oje, microblading (kıl tekniği ile kaş)ve kalıcı makyaj (dudak renklendirme, dipliner adı verilen kalıcı eyeliner işlemi, kaş vitamini, kaş silme, ipek kirpik ve lifting, kişiye özel cilt bakımları) gibi işlemler yaparken öte yandan zayıflama, lazer epilasyon gibi işlemleri de gerçekleştiriyor.

Evli olup olmadığı hakkında net bilgi olmasa da 2019 yılında çıkan haberler Burak Törer, Emsal Doğan ile evleniyor, şeklindeydi.

Bu haberden önce verdiği bir Röportajında kendisini şöyle ifade etmişti

“30 yaşıma kadar Almanya Stutgart’ta kaldım; her Türk vatandaşı gibi kendi topraklarımda olmak çocukluğumdan beri özlemdi. 7 yıllık evlilik hayatımdan sonra, boşanmak istediğimde eşim karşı çıktı. Huzursuzluk başladı… 1 hafta içinde her şeyimi bıraktım; 2 işyerim vardı, evimi bırakarak Türkiye’ye geldim.”