Epstein Turabi Fırat kimdir? Epstein Banu Küçükköylü kimdir?

11.01.2024
Epstein Turabi Fırat kimdir? Epstein Banu Küçükköylü kimdir?

Epstein Turabi Fırat kimdir? Epstein Banu Küçükköylü kimdir? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Epstein Turabi Fırat kimdir? Epstein Banu Küçükköylü kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Jeffrey Epstein adasına giden Banu Küçükköylü kimdir? Ne iş yapar? Nereli? Kaç yaşında?

ABD’li çocuk istismarcısı milyarder Jeffrey Epstein davasına ait dosyalar yayımlandı. İngiliz gazetesi ”The Sun”ın 15 Ağustos 2021 yılında yaptığı ”Royal Retreat Prince Andrew being tracked by lawyers who ‘planned to ambush him on Windsor Castle horse ride” başlıklı habere göre 1972 doğumlu olan Refia Banu Küçükköylü’den, ”Epstein’ın gizemli ortağı “banu” yatırım çalışanı Refia Banu Küçükköylü” olarak bahsediliyor. Ayrıca, Refia Banu Küçükköylü’nün 1993 yılında Türkiye güzellik yarışmasına katıldığı biliniyor. Fakat isim benzerliği mi olduğu konusu bilinmiyor. Eğer her ikisi de aynı kişi ise: Eski Türkiye Üçüncü Güzeli, Manken ve sinema oyuncusu olan R. Banu Küçükköylü, “Gereği Düşünüldü” filminde rol almış. Aynı zamanda Prens Andrew ile ilgili bir haberde 49 yaşında olduğu ve Yatırım Asistanı olduğu yazıyor. Dosyada yer alan Banu Küçükköylü olan eski model hakkında internette fazla bilgi bulunmamaktadır. Sonraları emlak sektörüne girdiği düşünülen Küçükköylü’nün İnşaat Turizm İç Ve Dış Ticaret Limited şirketleri olduğu iddia edilmiştir.

Jeffrey Epstein adasına giden Turabi Fırat kimdir? Ne iş yapar? Nereli? Kaç yaşında?

ABD’li çocuk istismarcısı milyarder Jeffrey Epstein davasına ait dosyalar yayımlandı. Dosyada, Epstein’in birçok ünlü isimle beraber çocukları istismar ettiği adaya gidenlerden birinin Turabi Fırat isimli Türk olduğu görüldü. İddianamede adı geçen Turabi Fırat’ın, o tarihlerde ABD’de beş yıldızlı bir otelde yiyecek içecek müdürü olarak görev yaptığı biliniyor. Fırat’ın iş amaçlı olarak Epstein’in uçağına bindiği tahmin ediliyor.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Epstein Turabi Fırat kimdir? Epstein Banu Küçükköylü kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.