Eren Dişli kimdir? Eren Dişli kaç yaşında, boyu kaç? Ne İş Yapıyor? Eren Dişli sevgilisi?

24.12.2022
Eren Dişli kimdir? Eren Dişli kaç yaşında, boyu kaç? Ne İş Yapıyor? Eren Dişli sevgilisi?

Zehra Güneş’in sevgilisi Eren Dişli kimdir? Eren Dişli kaç yaşında, boyu kaç?

Sırma Grup sahibi Davut Dişli’nin en minik oğlu Eren Ali Dişli 2000 senesinde dünyaya gelmiştir. Aslen Rizeli olan Eren Dişli babası şeklinde koyu Fenerbahçe taraftarı ve sık sık Ali Koç ile fotoğraflar paylaşıyor. Sabancı Üniversitesi’nde Bilgisayar Mühendisliği bölümünde eğitimine devam eden Dişli, lise öğrenimini ise Saint Benoit Lisesi’nde tamamladı.

Üniversite’de okumuş olduğu bölümün aksine beyazperde ile yakından ilgilenen ve bu alanda emekler icra eden Eren Dişli, fazlaca kısa bir vakit ilkin yeni projesini de tanıtmıştı. Dişli, bir süredir ulusal voleybolcu Zehra Güneş ile birliktedir. Çift sık sık beraber fotoğraflarını yayınlamaktadır.

Eren Dişli kimdir? Eren Dişli kaç yaşında, boyu kaç? Ne İş Yapıyor?

Milli voleybolcu Zehra Güneş, geçtiğimiz akşam ulusal takımdan arkadaşı Tuğba Şenoğlu’nun nişanına katıldı. Yeşil dekolteli mini elbisesiyle dikkatleri üstüne çeken Zehra Güneş, sevgilisi Eren Dişli ile toplumsal medya hesabından paylaşım yapmış oldu.

Hal bu şekilde olunca sevenleri, “Voleybolcu Zehra Güneş’in sevgilisi Eren Dişli kimdir? Eren Dişli kaç yaşlarında, boyu kaç?” sorularının yanıtlarını aramaya koyuldu.