Erşan Kuneri Eryetiş kimdir? Eryetiş’in gerçek adı nedir? Can Yılmaz Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

16.05.2022
Erşan Kuneri Eryetiş kimdir? Eryetiş’in gerçek adı nedir? Can Yılmaz Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Erşan Kuneri Eryetiş kimdir? Can Yılmaz Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Erşan Kuneri Eryetiş kimdir? Can Yılmaz Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Erşan Kuneri Eryetiş karakteri Erşan Kuneri dizisinde ve Ariv v 2016 filminde yer alan ve dikkat çeken nadide karakterlerden biridir. Kendisi Erşan Kuneri’nin her türlü işini itina ile yapar. Karaktere hayat veren kişi Can Yılmaz’dır. Aslen Gürün, Sivaslıdır. Can Yılmaz, ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın ağabeyidir. Annesi ev hanımı, babası ise elektrikli ev aletleri satan bir esnaf olan Can Yılmaz çok uzun zamandır metin yazarlığı yapmaktadır. Önemli çalışmalarından biri de Komedi Dükkanı isimli programın metin yazarlığıdır.

Tolga Çevik’in Komedi Dükkanı’nın tüm konsepti ve metinleri Can Yılmaz tarafından yazılmıştır. Can Yılmaz dizi yazarlığı, skeç, tiyatro gibi birçok projede yazarlık yapmaktadır. Ayrıca Kafa dergisinde de yazmaktadır. Hokkabaz, Her şey Çok Güzel Olacak, GORA, AROG, Yahşi Batı gibi sinema filmlerinin Cem Yılmaz ile birlikte senaristliğini üstlenmiştir. Kamera karşısında görünmeyi çok sevmeyen Can Yılmaz, daha çok kamera arkasında olmayı tercih etmektedir. Yazarın basılmış 5 adet kitabı vardır.

Can Yılmaz 8 Aralık 1968 tarihinde dünyaya İstanbul’da gelmiştir. Aslen Gürün, Sivaslıdır. Can Yılmaz, ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın ağabeyidir. Annesi ev hanımı, babası ise elektrikli ev aletleri satan bir esnaf olan Can Yılmaz çok uzun zamandır metin yazarlığı yapmaktadır. Önemli çalışmalarından biri de Komedi Dükkanı isimli programın metin yazarlığıdır.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Erşan Kuneri Eryetiş kimdir? Can Yılmaz Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.