Esefsu kimdir? Esefsu eski hali? Esefsu’nun erkek hali? Esefsu Nereli? Efe Aydal Esefsu kimdir, erkek mi?

25 yaşındaki sosyal medya fenomeni, Sivas’ın Kangal ilçesinde doğdu. Sivas’ın küçük bir köyünden şehre olan yolculuğu Malatya’da büyümesiyle şekillendi.

06.11.2023
Esefsu kimdir? Esefsu eski hali? Esefsu’nun erkek hali? Esefsu Nereli? Efe Aydal Esefsu kimdir, erkek mi?

Esefsu kimdir? Esefsu eski hali? Esefsu’nun erkek hali? Esefsu Nereli? Efe Aydal esefsu kim, erkek mi? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Esefsu kimdir? Esefsu eski hali? Esefsu’nun erkek hali? Esefsu Nereli? Efe Aydal esefsu kim, erkek mi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Esef TDK’ya göre, kaygı anlamına sahiptir. Esefle Kınamak Ne Anlama Gelir? Esefle kınamak sözcükleri, bir kişinin üzüntüyle bir durumu kınaması anlamındadır. Bireyler hangi bir kişiyi veya durumu üzüntüyle kınayabilir.

Trans Kadın Esefsu Kimdir? Esefsu Kaç Yaşında, Nereli? Esefsu’nun Gerçek Adı Ne?

Armağan Çağlayan’ın Gör Beni programına konuk olan Esefsu isminde bir trans kadın konuk oldu. Programı izleyenler Esefsu’yu merak ettiler. Gerçek adı Esef olan ve daha sonra kendisine Esefsu olarak tanıtan trans kadın, Sivas Kangallıdır. 23 yaşında kadar yazları Sivas’ta kışları Malatya’da söylediklerini söylüyor.

Şuanda 25 yaşında olan Esefsu, 1996 yılında dünyaya gelmiştir. Şuanda İstanbul’da yaşayan Esefsu, ailesi ile artık görüşmediğini söylüyor. Cinsiyetini daha çok yakın zamanda değiştiren Esefsu, ameliyatını Malatya’da yaptırmış.

6 yıl önce ailesinin cinsiyet yönelimini fark ettiklerini söyleyen Esefsu, resim öğretmenliği yaptığını anlatıyor. Üniversite eğitimini Malatya İnönü üniversitesinde alan Esefsu, trans kadın olmasından dolayı mesleğini hiç yapmak istemediğini söylüyor. Sürekli ailesinin tehdidi altında olduğunu anlatan trans birey, abisinin kendisini öldürmek istediğini söylüyor. 3 çocuklu bir ailede dünyada gelen Esefsu’nun bir tane ablası ile bir tane abisi bulunmaktadır. Ailesinin kendisine ‘tecavüzcüler bile senden daha onurlu’ dediklerini anlatıyor Gör Beni’de. TikTok’ta’da paylaşımlar yapan Esefsu, geçimini tasarımları ile kazandığını söylüyor ve TikTok’tan kazandıklarını sokak hayvanları için harcadıklarını söylüyor.

Oldukça eğlenceli bir yapısı olan Esefsu, şiveli konuşması ile de dikkatleri çekiyor. Bu durumdan da oldukça memnun olan Esefsu, şivesini bırakmak istemediğini söylüyor. Trans birey olmasına rağmen Sivas ağzı ile konuşmayı yeğliyor. Oldukça hızlı konuştuğunu söyleyen Esefsu, bu durumu da ‘oldukça çok anlatacak şeyim var ondan hızlı konuşuyorum’ diyor. İstanbul’a taşınmasının nedenini TikTok olarak tanımlıyor. 2021 yılın ilk aylarında cinsiyet değiştirdiğini söyleyen ve mahalle baskısı yüzünden taşındığını anlatıyor.

6-7 yıldır ailesinden ayrı Malatya’da başka bir evde yaşadığını söyleyen, Esefsu akrabalarının dedikodularına dayanmadığını söylüyor. Ailesinin oldukça zengin olduğunu söyleyen Esefsu, çok baskıcı bir ailede büyüdüğünü söylüyor. Sürekli abisinin tehditleri ile karşılaşan Esefsu, abisi ile olan telefon konuşmasını polise verdiğini ve böylece uzaklaştırma alarak kurtulduğunu söylüyor.

İstanbul’a gelirken araba almak istediği para ile geldiğini söyleyen Esefsu, bu parayı harcadığını söylüyor. İstanbul’da kendisine en çok desteğin Öykü Ay olduğunu söylüyor. Öykü Ay’ın ona oldukça yardımcı olduğunu söyleyen Esefsu gelmeden önce ona yazdığını söylüyor. İstemediği bir lisede okutulduğunu söyleyen Esefsu babasının zoruyla İmam Hatip lisesine gönderildiğini anlatıyor.

Esefsu’nun Sosyal Medya Hesapları

Esefsu’nun Instagram Hesabı: @esefsu
TikTok Hesabı: @esefsu3

Esefsu’nun cinsel kimliğinden dolayı acı dolu hayatına tanıklık etmek istiyorsanız Armağan Çağlayan’ın Gör Beni programını izleyebilirsiniz.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Esefsu kimdir? Esefsu eski hali? Esefsu’nun erkek hali? Esefsu Nereli? Efe Aydal esefsu kim, erkek mi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.