Esin Çepni Kimdir? Kaç Yaşında? Esin Çepni Bilal Hancı İle Neden Boşanıyorlar ?

16.06.2022
Esin Çepni Kimdir? Kaç Yaşında? Esin Çepni Bilal Hancı İle Neden Boşanıyorlar ?

Esin Çepni ve Bilal Hancı boşanmaya karar verdi. Bu olay sonrasında gündemde yerini alan Esin Çepni internette araştırılmaya başladı. Sosyal medyada yakından tanınan Esin Çepni, hayranları tarafından da merak ediliyor. Peki Esin Çepni kimdir, kaç yaşında? Esin Çepni nereli, eşi kim?

Esin Çepni Kimdir? Kaç Yaşında? Esin Çepni Bilal Hancı İle Neden Boşanıyorlar ?

Uzun zamandır aralarındaki sorunları aşamaya çalışan ikili çareyi ayrılıkta buldu. Sosyal medya hesaplarından yaptıkları açıklamayla kötü haberi veren ikili ‘dostluk’ mesajı verdi.

Bilal Hancı’da yaptığı açıklamada, “Esin ile olan evlilik ilişkimizi karşılıklı olarak anlaşarak bitirmeye karar verdik. Çok iyi iki arkadaş olarak kalmaya devam edeceğiz. Hayatıma girmiş en önemli insanı kaybetmeyi asla istemem yolunda gitmeyen şeyler vardı denedik ama düzeltemedik ve birbirimizi her zaman iyi ve güzel hatırlamak için şu an böyle bir karar aldık. Siz sevgili bizi seven tanıyan insanlara da bu açıklamayı yapma gereği duydum umarım ikimizin de bundan sonraki hayatı çok mutlu geçer. Esin, seninle çok güzel şeyler öğrendim, bana kattığın her şey için çok teşekkürler her zaman kalbimde kalacaksın.’ ifadelerini kullandı.

24 Temmuz 1993 doğumlu Esin Çepni 28 yaşındadır. İstanbul Eminönü’de dünyaya gelen Çepni‘nin birçok iş tecrübesinin olduğu biliniyor. Çepni, lisanslı makyaj uzmanlığı da yapıyor. Çepni, 8 Şubat 2016’da TV8 ekranlarında yeni yarışmacılarıyla yeniden ekranlara gelen İşte Benim Stilim adlı yarışmada yer aldı.

Esipn Çepni Kimdir? Kaç Yaşında? Esipn Çepni Bilal Hancı İle Neden Boşanıyorlar ?

Bilal Hancı kimdir?
8 Eylül 1989 senesinde dünyaya gözlerini açan Bilal Hancı doğma büyüme aslen Trabzonludur. Üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi tamamlayan Bilan Hancı, Youtuber ve şarkıcılık yapmaktadır. Koyu bir Trabzonspor taraftarı olan Bilal bunu her defasında dile getirmektedir.
1,77 boyunda olan Bilal 76 kilodadır. Sevgilisi olmayan başarılı şarkıcı Atakan Özyurt ve Fatih Yasin ile birlikte Youtube üzerinde “Kafalar” kanalında yayınladıkları videolarla tanınmaktadır. Son olarak Mustafa Ceceli ile birlikte Rüzgar şarkısını seslendirmiştir. 26 Temmuz 2021 tarihinde Esin Çepni ile evlenmiştir.

ESİN ÇEPNİ KİMDİR?

Esin Çepni, 1993 senesi Temmuz ayında doğdu. Esin Çepni, İstanbul’un Eminönü semti’nde dünyaya geldi.Esin Çepni, katıldığı İşte Benim Stilim isimli yarışma programı ile tanındı. Makyaj uzmanı olan Esin Çepni, son dönemde sosyal medyada yakından takip edilen isimler arasına girdi.

Esin Çepni, 2016 yılında TV8 ekranlarında yayınlanan İşte Benim Stilim yarışmasına katıldı. Esin Çepni, aslan burcudur. Boyu 1.73 cm ve kilosu 55 olan Esin Çepni Instagram hesabı @es1nce ismiyle kullanılıyor.