Eskişehir En İyi Gece Kulüpleri, Eskişehir Eğlence Mekanları, Eskişehir Alkollü Mekanlar

08.01.2022
Eskişehir En İyi Gece Kulüpleri, Eskişehir Eğlence Mekanları, Eskişehir Alkollü Mekanlar

Eskişehir Eğlence Mekanları Canlı Müzik, Eskişehir En İyi Gece Kulüpleri, Eskişehir Eğlence Mekanları, Eskişehir Alkollü Mekanlar

Bilindiği üzere Eskişehir, ziyaretçilerine farklı eğlence anlayışlarına uygun gece hayatı mekan seçenekleri sunmaktadır. Ünlü sanatçıların sahne aldığı konser mekanları ve sabahın ilk ışıklarına kadar dans edebileceğiniz gece kulüpleri, Eskişehir gece hayatında en çok tercih edilen mekanlardır. Lakin son aylarda müzik sınırlaması ile saat 01.00 e kadar süren müzik ziyafetini belirtmekte fayda var, ümitsizliğe kapılmayın, saat 01.00 de olsa eğlenmek güzel.!

Öncelikle Eskişehir’in popüler gece hayatı mekanları genellikle Tepebaşı ilçesinde yer almaktadır. Meyhane ve pub tarzı mekanlar ise Odunpazarı ilçesinde de öne çıkmaktadır. Eskişehir’e gelindiğinde; canlı müzik, dans, fasıl, konser, rakı balık ve daha pek çok farklı eğlence anlayışına uygun mekan seçeneği bulmak mümkündür, bizlerde sizler için bu mekanları araştırdık ve bütçenize uygun mekan önerileri ile buradayız..

Genel bir söylem ile belirtelim ki, Eskişehir Barlar Sokağı 20’ye yakın eğlence mekanının tek bir sokakta sıralandığı eğlence noktasıdır. Eskişehir Barlar Sokağı hangi semtte diye merak ediyorsanız da bu sorunun cevabı Tepebaşı semtidir.

Eskişehir Barlar Sokağı’nın Google’da gösterilen adresi: Hoşnudiye Mahallesi, Tacin Sk. 14-20, 26130 Tepebaşı/Eskişehir’dir. Vardar Sokak ile Silönü Sokak arasında kalmakta olan Vural Sokak olarak bilinen sokağın boylu boyuna çeşitli barlardan oluşmaktadır. Sokakta kafeler, türkü barlar, meyhaneler de mevcut. Akşam yemeği ve gece eğlence mekanları olduğu kadar gündüzleri de hizmet veren kahvaltı mekanları mevcut. Öğle yemeği de yiyebileceğiniz mekanların bulunması sebebiyle fiyatlar da çok değişken olabilir.

Eskişehir Barlar Sokağı Mekan İsimleri? Canlı Müzik? Eskişehir Barlar sokağı en iyi mekan hangisi?

 • Hangover
 • Olympos Cafe Bar
 • Peyote Eskişehir
 • Arka Bahçe Meyhane
 • Picolo Türkü Bar
 • Public Tube Arena
 • Blog Pub
 • Snops Bar
 • Kurnaz Tilki
 • Dilan Türkü Bar
 • La Liberta Performance
 • Neyzen
 • Ganja Bar
 • Roka Meyhane
 • Kasaver
 • Dudes Eskişehir
 • Meyhanes Rum Meyhanesi
 • No46 Eskişehir

Eskişehir gece hayatı Barlar sokağında yoğun olarak yaşansa da barlar sokağının çevresinde de çeşitli mekanlar bulunmaktadır.

Bazı örnek mekanlar; London Cafe Pub, Teras Balık, Varuna Gezgin, Drunken Duck Pub, Up&Down Eskişehir, Travelers Cafe, Rabbit Hole, SPR Pub, Havelka, 222 Park, Retro Hall, Dublin Cafe & Irish Pub bunlardan birkaçı.

Cassaba Modern canlı müzik, Eskişehir Eğlence Mekanları Canlı Müzik, Eskişehir canlı müzik meyhane, Eskişehir Canlı müzik Alkollü, Eskişehir gece Kulüpleri

Dansözleri ve canlı müzikleriyle grup eğlencelerine ev sahipliği yapan Fosforlu Cevriye, şehrin önde gelen mekanlarından biridir. Arkadaş grubunuzla keyifli bir zaman geçirebileceğiniz bu mekan, eğlence dolu anlar yaşamanıza olanak tanır. Ayrıca, sunulan hizmetin karşılığında fiyatlar oldukça makuldür. Halk arasında after party organizasyonları için tercih edilen bir mekan olma özelliği taşır. Mekan, haftanın her günü 18:00-02:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Ziyaret etmek istiyorsanız randevu almayı unutmayın.

Eskişehir’in taze mekanlarından biri olan İki Tek Meyhane, küçük olmasına rağmen eğlencenin merkezi konumundadır. Rakı keyfi için tercih edilen bu mekan, özel gün organizasyonları için harika paketler sunmaktadır. Pazartesi günleri kapalı olan mekan, diğer günlerde 16:00-02:00 saatleri arasında misafirlerini ağırlamaktadır. Ziyaret etmek isteyenlerin randevu almayı unutmamaları önemlidir.

Eskişehir Barlar Sokağı

Eskişehir’de gece hayatının merkezi olan Barlar Sokağı, 20’ye yakın eğlence mekanını tek bir sokakta buluşturan bir cazibe noktasıdır. Akşam saat 7’de başlayan eğlence, genellikle gece 2’ye kadar devam etmektedir. Şehirde gece dışarı çıkmak isteyenlerin tercih ettiği bu noktada, sürekli değişen mekanlar olmasına rağmen eğlence seviyesi her zaman yüksektir. Hava koşulları fark etmeksizin insanlar, Barlar Sokağı’nda kendilerine uygun bir eğlence mekanı bulabilmektedir. Bazı mekanlara giriş için bayan arkadaş şartı aranabilmektedir. Hangover, Peyote Eskişehir, Olympos Cafe Bar, Picolo Türkü Bar gibi mekanlar bu sokakta konumlanmıştır. Günlük kıyafetlerle gidilebilen bu mekanlarda içeceklerin uygun fiyatlı olması da avantaj sağlamaktadır.

Adres: Hoşnudiye Mahallesi, Tacin Sk. 14-20, 26130 Tepebaşı/Eskişehir

Buda Bar

Eskişehir’in en popüler eğlence mekanlarından biri olan Buda Bar, daha çok Avrupai tarzda eğlence arayanların tercihi olmaktadır. İç ve dış mekanı bulunan işletmede geniş bir dans pisti de mevcuttur. Buda Bar’da gece boyunca çeşitli müzikler çalınmakta ve sürekli olarak yeni şovlar düzenlenmektedir. Bu şovlar, misafirlerin keyifli bir zaman geçirmelerini sağlar. Eğlence, genellikle saat 22:30’da başlar ve gece 4:30’da sona erer.

Adres: İsmet İnönü Cad. No:151 | İnönü Merkez, İnönü, Eskişehir, Türkiye

Gate 26

Canlı müzik eşliğinde eğlence sunan mekanlardan biri olan Gate 26, adını şehrin plaka numarasından almaktadır. Şehrin Fabrikalar olarak bilinen bölgesinde bulunan gece kulübünde canlı müzik ve dans müziği eşliğinde eğlence sabahın ilk ışıklarına kadar devam eder. Şehirde yaşayanlar genellikle Gate 26’yı geceye son noktayı koymak için tercih etmektedir. Mekan, farklı alkol çeşitleri, geniş yemek menüsü ve atıştırmalıkları ile kaliteli bir eğlence ortamı sunar. Her gece düzenlenen farklı partiler de dikkat çekicidir.

Adres: Hoşnudiye Mahallesi, İsmet İnönü-1 Blv No:151, 26130 Tepebaşı/Eskişehir