Esra Erol Dadı Meryem kimdir? Olayı nedir?

03.04.2024
Esra Erol Dadı Meryem kimdir? Olayı nedir?

Esra Erol’un programında gündeme gelen Meryem, programa konuk olan Mehmet Altun’un iddiaları üzerine canlı yayına katıldı. Tekirdağ Çerkezköy’de yaşayan Meryem’in mesleği masözlüktür.

Programa katılan Mehmet Altun, çocuğunun dadısıyla eşini aldattığını ve eşinden af dilemeye geldiğini belirtti. Mehmet, “Eşimin yaşı genç, 3 çocuğumuz da hızla büyüyordu. Eşim eve ve çocuklara yetişmekte zorlanıyordu. Yardımcı tutmaya karar verdik ve Meryem adında bir bakıcıyla anlaştık. Ancak eşim Meryem’e karşı kıskançlık duydu. Telefonumdaki tüm bilgiler eşimin telefonunda kayıtlıydı. Eşim Meryem’in fotoğrafını görünce rahatsız oldu ve onu istemediğini belirtti. Ben de Meryem’i işten çıkardım. Sonrasında eşim babasının yanına gitti. Ben evde yalnız kaldım ve yanlış bir düşünceye kapıldım. Meryem’e bir mesaj attım. Ancak WhatsApp konuşmalarım eşimin telefonunda kayıtlı olduğu için bu durumu fark etti ve hemen beni aradı. Ben evde olduğumu söyledim ve gelmek istediğini belirtti. Bir gün sonra eve geldiğinde ona ‘Seni aldatmadım’ dedim. Ancak eşim çocuklarını almadan evi terk etti” şeklinde konuştu.

Eşi Rabia’ya seslenen Mehmet, “Sana yanlış yapmadım. Seni seviyorum. Bu evliliği ayakta tutabilmek için elimden geleni yapacağım. Lütfen evimize geri dön” diyerek duygularını ifade etti.