Etkin Koleji sahibi kimdir? Naci Karakuyu kimdir, nerelidir?

08.11.2023
Etkin Koleji sahibi kimdir? Naci Karakuyu kimdir, nerelidir?

Arama motorlarında ve yerli biyografinin merkezi netbilge.com adresinde Etkin Koleji sahibi kimdir? Naci Karakuyu kimdir, nerelidir? sorularına yanıtlar aranmaktadır. Bizler de sizin için Etkin Koleji sahibi kimdir? Naci Karakuyu kimdir, nerelidir? sorularının yanıtlarını araştırdık, buyrun detaylar.

Etkin koleji, Eskişehir’de bulunan ve ismini başarıları ile duyuran bir kolejdir, sahibi Naci Karakuyu’dur. Kendisi aslen Kahramanmaraşlıdır. Uzun yıllar önce Eskişehir’e gelmiş ve eğitim alanında uzmanlaşmış bir isimdir. Etkin Kolej Kurucusu Naci Karakuyu biyografisi merak edilen bir isimdir, kendisi 3 çocuk babasıdır. Esasen Etkin Eğitim Kurumları 2009 yılında Etkin Eğitim ve Danışmanlık Merkezi olarak Eskişehirlilere hizmet vermeye başlamıştır. Zekâ ve hafıza teknikleri, dikkat dağınıklığı merkezli olarak faaliyetlerine başlayan kurumumuz, dikkat dağınıklığı çalışmaları üzerine yoğunlaşmış ve buna paralel olarak eğitim çalışmalarını başlatmıştır. Bu alandaki başarıları ile bugünlere gelmiştir.

Naci Karakuyu nerelidir?

Aslen Kahramanmaraşlıdır. Uzun süredir Eskişehir’de yaşamaktadır.

Naci Karakuyu kaç yaşında?

50 yaşında olduğu tahmin edilmektedir.

Naci Karakuyu evli mi, kaç çocuğu var?

Evlidir, 3 çocuk babasıdır.

Etkin kolej yorumlar, Eskişehir Etkin DERSHANESİ yorumları

Genel olarak Google yorumlarına baktığımızda pozitif bir hava vardır. Yapılan yorumların olumlu olması eğitim kalitesinin yüksek olduğunu göstermektedir. Sizlerde bu konuda görüş ve yorumlarınızı yazımızın altına ekleyebilir veya sosyal medya hesaplarımıza yazabilirsiniz.