ETS reklam yüzü 2024? ETS reklam oyuncusu kadın, erkek kimdir?

26.11.2023
ETS reklam yüzü 2024? ETS reklam oyuncusu kadın, erkek kimdir?

ETS reklam yüzü 2024? ETS reklam oyuncusu kadın, ETS reklam oyuncusu erkek kimdir? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için ETS reklam yüzü 2024? ETS reklam oyuncusu kadın, ETS reklam oyuncusu erkek kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

ETS erken rezervasyon kampanyasını oyuncu Özge Özacar ile duyurdu. ETS, 2024 yazı için erken rezervasyon kampanyasını başlattığını duyurdu.

30 yılı aşkındır hizmet veren ETS, 2024 yazı için erken rezervasyon kampanyası başlattı. ETS’nin yeni reklam yüzü ise oyuncu Özge Özacar oldu.

Özge Özacar 22 Nisan 1995’te İstanbul’da doğdu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Özacar, Zeynep Günay Tan, Merve Taşkan, Harika Uygur gibi isimlerden oyunculuk eğitimleri aldı. Sevgili Geçmiş dizisinde canlandırdığı Azra karakteriyle dikkatleri üzerine çekti. İngilizce ve Fransızca bilmektedir. Özge Özacar, 1,64 metre boyunda, 54 kilo ve Akrep burcudur.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak ETS reklam yüzü 2024? ETS reklam oyuncusu kadın, ETS reklam oyuncusu erkek kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

ETS Müge boz kimdir? Müge Boz ETS reklam ücreti?

Önceki yıllarda reklam yüzü olan Müge Bozdur. Kampanyanın yüzü olan oyuncu Müge Boz’un eşi ve kızı ile birlikte yer aldığı reklam filmi, neşeli tatil anları ve bir arada olmanın mutluluğunu yansıtan aile konsepti ile dikkat çekiyordu. Fiyat olarak bir açıklama yapılmadı.

Müge Boz  13 Nisan 1984 doğumlu, Türk oyuncu ve manken. Annesi Yugoslavya göçmeni, babası ise Egelidir. Bir kız kardeşi vardır. Çocukluğu İstanbul’da geçti.

12 yaşındayken, babasının işi nedeniyle İzmir’e Karşıyaka’ya taşındılar. İzmir Atatürk Lisesi’nden mezun oldu. Ardından Anadolu Üniversitesi’nde Sinema TV ve Halkla İlişkiler bölümünü bitirdi. Norveç’te Hogskulen i Volda ismindeki okuldan burs kazanarak, orada ‘strategic design’, ‘digital photography’ eğitimleri almıştır.

11 sene bale, 4 sene piyano eğitimi almıştır. Birçok spor dalıyla ( yüzme, tenis, paten, voleybol, motosiklet ) ilgilenmiştir. Son bir yıldır düzenli olarak yoga yapmaktadır. 2011 yılında Şüphe adlı dizide Meltem karakterini ve Karakol adlı dizide Ada karakterini canlandırmıştır.