Eylem Amine Altunkaynak Kimdir? Sosyal Medyada Neden Gündem? Miraç Hakikatiyle Bilinçaltı Temizliği Nedir?

08.04.2022
Eylem Amine Altunkaynak Kimdir? Sosyal Medyada Neden Gündem? Miraç Hakikatiyle Bilinçaltı Temizliği Nedir?

Eylem Amine Altun Kimdir? Sosyal Medyada neden gündem, Eylem Amine Altunkaynak Instagram Hesabı

‘Bilinçaltı ve Kuantum‘ Eğitmeni Eylem Amine Altunkaynak.

‘Bilinçaltı ve Kuantum’ Eğitmeni olarak tanıtan ve tarzıyla toplumsal medyanın dikkatini çeken Eylem Amine Altun, toplumsal medya hesaplarını oldukça etkin kullanıyor.

Eylem Amine Altun. Instagram hesabına @gelisim_devam_ediyor adresinden ulaşabilirsiniz.

Sosyal medyada hayli gündem olan Eylem Amine Altunkaynak instagram profilinde kendisini şu şekilde tanıtıyor.

EYLEM AMİNe ALTUNKAYNAK
EğitimACADEMY & DANIŞMANLIK
🎖 NLP Uzmanı & Bilinçaltı Eğitmeni
💡 Kuantum Eğitmeni
🖊 Yazar 📚
🌍 Uluslararası Onaylı Sertifika
🎓 Online ve Yüz Yüze Eğitimler

Miraç Hakikatiyle Bilinçaltı Temizliği Nedir?

Web sitesinde yapılan açıklamaya göre

Bu eğitim iki modülden oluşmaktadır. Modüller birbirinin devamı niteliğindedir. Her iki modül hem ayrı
ayrı hem de birlikte alınabilir. Yalnızca 1.Modül eğitimi tamamladığınızda Uygulayıcılık Sertifikası, her iki
modülü tamamladığınzda ise Eğitmenlik Sertifikası almaya hak kazanırsınız.

oplam 6 Hafta / 90 Saatlik Uluslararası Akrediteli Sertifika Eğitim Programı
Eylem Amine Altunkaynak tarafından 4 hafta boyunca Cumartesi günleri saat 22:00 ile 02:00 saatleri
arasında Zoom uygulaması üzerinden online interaktif eğitim verir.
6 hafta boyunca hafta içi 5 gün saat 21:30 ile 00:00 saatleri arasında uzman eğitmenler tarafından ders
tekrarı yaptırılır.

Trabzon İli Of ilçesinde doğdu. Bursa Uludağ Üniversitesi’nden 2006 tarihinde mezun olduktan sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi işletme bölümünü 2010 yılında bitirdi.

Üniversite yıllarında psikoloji, insan davranışları ve kişisel gelişim alanlarına merakı dolayısıyla ilgili alanlarda araştırma çalışmalarına başladı. Aynı yıllarda bölgesel radyolarda kişisel gelişim programları hazırlayıp sundu. 2009 yılında gerçekleştirmiş olduğu evlilikle birlikte eğitimime ara vermek zorunda kaldı. Bu süreç içerisinde 3 evlat sahibi oldu.

2015 yılında kızının disleksi üzerine farkındalığını araştırmaya başladı. Başarılı çocuklarla başarısız çocukların altında yatan sebepleri araştırmaya başladı. Zamanla bilinçaltı eğitimlerini ve kuantum fiziği araştırmalarına başladı. Bu alanlarda kurumlardan akademik eğitim aldı.

Türkiye’de spritüel alanlardaki konuların Kur’an-ı Kerim ışığında sünnetullaha uygun anlatımını içeren ücretsiz ilk whatsapp grupları kurarak tüm dünyada bir ilke imza attı. Gelişim devam ediyor adlı 10’nun üzerinde whatsapp gurubuyla 20.000’ni aşkın telegram ile binlerce bayana ulaştı.

Hanımlara özel eğitim ve seminerler verdi. 2500 üzerinde uzaman eğitmen hanım yetiştirdi. Kendi eğitimini geliştirerek Eylem AMİNe Altunkaynak sistemi bilinçaltı temizliği Eğitimini kurdu. Sosyoloji alanındaki uzmanlık eğitimine devam etmektedir.

Bilinçaltı ve kuantum nedir?

Yıllar içerisinde biriken olumsuz hisleri, kötü hisleri, aşırı korku, aşırı öfke, yalnızlık, suçluluk, değersizlik, emniyetsizlik duygusu gibi olumsuz hislerin ve negatif kısıtlayıcı sınırlayıcı bütün kök inançların boşaltılmasına bilinçaltı hijyenikliği denir.

Bunlar ise bizim istemediğimiz, değiştirmek istediğimiz davranışlarımızın ya da psikolojik problemlerimizin temelindeki olumsuz hisler ve inanç kalıplarıdır.

Metafizik nedir?

Metafizik, felsefenin bir dalıdır. İlk felsefeciler tarafından, “fizik bilimlerinin ötesinde kalan” manasına gelen “metafizik” kelimesi ile felsefeye kazandırılmıştır. İncelemeleri varlık, varoluş, evrensel, özellik, ilişki, sebep, uzay, zaman, tanrı, hadise gibi kavramlar üzerinedir.

Metafiziği tanımlamaktaki zorluk Aristoteles’in bu alana adını verilen yüzyıldan bu yana bu alanın gösterdiği değişimdir. Metafiziğin hususu olmayan konular metafizik içine dâhil edilmişlerdir.