Eylül Ersöz Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Eylül Ersöz annesi babası kimdir?

31.10.2023
Eylül Ersöz Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Eylül Ersöz annesi babası kimdir?

Eylül Ersöz Kimdir? Eylül Ersöz Nereli? Eylül Ersöz Kaç Yaşında? Eylül Ersöz Boyu? Eylül Ersöz Sevgilisi? Eylül Ersöz annesi kimdir? Eylül Ersöz babası kimdir? Yürek Çıkmazı Seray Kimdir? Eylül Ersöz Kirli Sepeti Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşındadır? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Kirli Sepeti Eylül Ersöz Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Eylül Ersöz annesi babası kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun netbilge bilgiler sizlerle.

Eylül Ersöz 6 Eylül 2001 yılında dünyaya gelmiştir. Günümüzde 22 yaşında olan oyuncu yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Eylül Ersöz Burcu Başak’tır. Eylül Ersöz Boyu 1.61 cm uzunluğunda olan oyuncu 45 kg ağırlığındadır. Eğitimini Adıgüzel Sanatlar Lisesi Tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Eylül Ersöz daha önce Gülperi, Ada Masalı, gibi yapımlarda rol almıştır. Instagram’da @eylul.ersoz ismiyle bulunur. Eylül Ersöz’ün bu mecrada 133K takipçisi bulunmaktadır. Kariyerine Televi Menajerlik şirketine bağlı olarak devam etmektedir. 

Kurak Günler’in Pekmez’i oynayan Eylül Ersöz büyük ilgi gördü. 59. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde 9 ayrı ödüle layık görülen Kurak günler filmi, Netflixte yayımlanmaya başladı. Daha ilk bölümünden itibaren biyik ses getiren filmin oyuncuları izleyici tarafından büyük merak konusu haline geldi. Özellikle de filmde Pekmez rolüne hayat veren oyuncu Eylül Ersöz, seyirciler tarafından araştırılıyor.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, net bilge olarak Kirli Sepeti Eylül Ersöz Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Eylül Ersöz annesi babası kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

error: Content is protected !!