Ezgi Can Ural Kimdir? Kaç Yaşında? Evli Mi, Eşi Kim? Hakan Ural’ın Eşi kim?

19.06.2022
Ezgi Can Ural Kimdir? Kaç Yaşında? Evli Mi, Eşi Kim? Hakan Ural’ın Eşi kim?

Ezgi Can Ural Kimdir? Kaç Yaşında? Evli Mi, Eşi Kim? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Ezgi Can Ural Kimdir? Kaç Yaşında? Evli Mi, Eşi Kim? Hakan Ural’ın Eşi kim? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Saray Halı’nın sahibi İş Adamı, Necati Kurmel’in torunudur. Aslen Kayseri, Yenişehir Doğanlı nüfusuna kayıtlıdır. Kafkas kökenlidir. 1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir, 2018 yılı itibariyle 34 yaşındadır.

Ünlü oyuncu, yorumcu ve eski model Hakan Ural ile evli olan Ezgi Can Ural’ın bu evliliğinden 2013 doğumlu, Gisella isminde bir kızı vardır. İş hayatı başarılarla dolu olan ünlü isim günümüzde, Kanal D Satış yöneticisi olarak televizyon dünyasında çalışma hayatını sürdürmektedir.

Ezgi Can Ural Kimdir? Hakan Ural’ın Eşi Kimdir?

Ezgi Can Ural, Türk dizi ve sinema oyuncusu olan Hakan Ural‘ın eşidir. 1984 tarihinde İstanbul’da doğdu. 2002 yılında Hakan Ural ile sevgili olan çift, 2005 yılında evlenmişlerdir. Ezgi Can Ural’ın eşi Hakan Ural, 1988 yılında Sibel Can ile evlenmiş ve bu evliliği 1999 tarihinde son bulmuştur. Şuanda Ezgi Ural ile evli olan Hakan Ural, TV 8 kanalında yayınlanan ”Gel konuşalım” adlı televizyon programında yer almaktadır.

Ezgi Ural Ne iş yapıyor?

Aslen Kayserili olan Ezgi Can, Kafkas bir aileden gelmiştir. Saray Halı’nın sahibi ve kurucusu Necati Kurmel’in torunudur. Gisella Ural, Hakan Ural ile olan evliliği sonrası 2013 yılında dünyaya gelmiştir. Kanal D kanalında satış yöneticiliği yapmaktadır. Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Ezgi Can Ural Kimdir? Kaç Yaşında? Evli Mi, Eşi Kim? Hakan Ural’ın Eşi kim? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Ezgi Can Ural’ın babası kimdir?

Ezgi ‘den ise Gisella Ural adında kızı var. Babası Şarkıcı Selçuk Ural olan Hakan Ural, 10 Mayıs 1967 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. 17 yaşındayken babasının velayetine geçen Hakan Ural. Fındıkzade’de anneannesinin evinde büyüdü. Çocukluğunda ayakkabı boyadı, elektrikçide çalıştı, su sattı.

Adı :                     Ezgi Can Ural
Doğum Tarihi :  01.01.1984
Burç :                   Aslan
Eğitim :                Lisans
Medeni Hali :      Evli
Eşi :                       Hakan Ural
Meslek :                İş İnsanı
Doğum Yeri :       İstanbul
Boy                :       1.65 cm
Kilo                :       63 kg

Hakan Ural’ın Sibel Can’dan sonraki eşi Ezgi Can Ural güzelliğiyle büyüledi.

Ünlü oyuncu ve sunucu Hakan Ural, 1988 yılında ünlü şarkıcı Sibel Can ile Zerrin Özer’in evinde gizlice nikah masasına oturdu. O dönemde Türkiye’nin en güzel kadını olarak kabul edilen Sibel Can ile Hakan Ural’ın evliliği 11 yıl sürdü ve ikili 1999 yılında boşandı. Sibel Can ile evliliğinden Melisa ve Engincan adında iki çocuğu olan Hakan Ural, 2005 yılında Ezgi Can ile dünya evine girdi.

Ural’ın bu evliliğinden 2013 yılında Gisella adını verdiği bir kızı daha dünyaya geldi. Şimdilerde ”Neler Oluyor Hayatta” programının sunuculuğunu üstlenen başarılı isim, yaptığı açıklamalar ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme geliyor. Hakan Ural, sosyal medya hesabından sık sık çocuklarıyla birlikte çekildiği kareleri veya sadece onların fotoğrafını paylaşıyor. Paylaşımlarıyla adından söz ettiren Ural, eşi Ezgi Can ile olan karelerini de takipçilerinin beğenisine sunmayı ihmal etmiyor.

‘BENİM BU YAŞAMDAKİ MÜKAFATIM’

Hakan Ural, son olarak 771 bin takipçisi bulunan Instagram hesabından eşi Ezgi Can ile birlikte çekildiği fotoğrafını paylaştı.

Paylaşımına ”Benim bu yaşamdaki mükafatım” notunu düşen Ural’a bir beğeni de kızı Melisa Ural’dan geldi.

Ezgi Can Ural’ı görenler, güzelliği karşısına büyülenirken ”Gisella aynı annesi”, ”Çok şanslısın Hakan Abi”, ”Olan var olmayan var”, ”Anladık Hakan Bey aşıksınız”, ”Maşallah size” yorumlarında bulundu.

İşte Hakan Ural’ın ‘benim bu yaşamdaki mükafatım’ dediği eşi Ezgi Can Ural.

error: Content is protected !!