Fatih sosyete pazarına nasıl gidilir? Çarşamba pazarı, Fatih nasıl gidilir? Nerede?

03.11.2023
Fatih sosyete pazarına nasıl gidilir? Çarşamba pazarı, Fatih nasıl gidilir? Nerede?

Fatih sosyete Pazarı nerede? Fatih sosyete Pazarına nasıl gidilir? Fatih Çarşamba pazarına Metro ile nasıl gidilir? Fatih Çarşamba pazarı nerede? Çarşamba pazarı, Fatih nasıl gidilir? Fatih sosyete pazarına nasıl gidilir? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Fatih Çarşamba pazarı nerede? Çarşamba pazarı, Fatih nasıl gidilir? Fatih sosyete pazarına nasıl gidilir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Çarşamba günleri kurulan pazarda kıyafet, ayakkabı ve ev eşyaları bulabileceğiniz gibi sebze ve meyve tezgahlarından da alışveriş yapabilirsiniz. Yavuz Selim durak, Fatih Çarşamba Pazarı konumuna en yakındır. Fatih Çarşamba Pazarı, İstanbul’un en büyük ve en eski sosyete pazarlarından biridir. Pazara ulaşmak için Edirnekapı istikametinden giderek Fevzi Paşa Caddesi’nden geçen tüm otobüslere binebilirsiniz. Fatih veya Yavuz Selim durağında inerek pazara kolayca ulaşabilirsiniz.

T1, Fatih bölgesinde bulunan Sultanahmet Çarsamba Pazarı konumuna giden son Tramvay aracıdır. 00:51 civarında buradan geçer.

En çok ziyaret edilen yerlerden Fatih Çarşamba konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  • Otobüs: 28, 336E, 35D, 39Y, 41Y, 77, 90, 90B, 99.
  • Tren: MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  • Metro: M1A, M1B.

Metrobüs ile doğrudan Fatih ilçesine ulaşım olanağı bulunmamaktadır. Metrobüs ile gelecekseniz; Cevizlibağ durağında indikten sonra Kabataş tramvay hattını kullanarak aktarma yapmanız gerekmektedir. Metrobüs ile ulaşım ücreti ortalama 2.5 TL’dir ve ulaşım için İstanbul Kart’ınızın olması gerekmektedir.

Marmaray hattını kullanacaksanız, Fatih’e gitmek için aktarma yapmanız gerekmektedir. Üsküdar, Kadıköy, Yenikapı ya da Kazlıçeşme duraklarından geliyorsanız, Sirkeci durağında inerek Fatih ilçesine ulaşım sağlayabilirsiniz. Yenikapı durağında inerseniz, M1A, MB1 ve M2 metro hatlarını kullanarak aktarma yapabilirsiniz.

Metro ile Fatih durağında inip yürüyerek yukarı pazara çıkabilirsiniz.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Fatih Çarşamba pazarı nerede? Çarşamba pazarı, Fatih nasıl gidilir? Fatih sosyete pazarına nasıl gidilir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

error: Content is protected !!