Fatih Özgökçen kimdir? Nereli? Fatih Özgökçen Serveti? Fatih Özgökçen babası kimdir?

28.07.2022
Fatih Özgökçen kimdir? Nereli? Fatih Özgökçen Serveti? Fatih Özgökçen babası kimdir?

Fatih Özgökçen kimdir? Nereli? Fatih Özgökçen Serveti? Fatih Özgökçen babası kimdir?

Fatih Özgökçen 1977 yılında Konya’da doğdu. İlkokulu Konya Gazi Mustafa Kemal İlkokulunda, ortaokul ve liseyi Konya Merkez İmam Hatip Lisesi’nde tamamladı.

1998-2002 yılları arasında Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesinde öğrenim gören Özgökçen, yüksek lisansını ise Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi Özel Hukuk Ana Bilim dalında tamamladı.

5 Haziran 2021 tarihinden itibaren Konyaspor Kulübü başkanlığını yürütmektedir.

1977’de Konya’da dünyaya geldi. 45 yaşındaki Fatih Özgökçen Konya Gazi Mustafa Kemal İlkokulunda eğitim hayatına başladı. Liseyi Konya Merkez İmam Hatip Lisesi’nde bitirdi. 1998 yılında Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde üniversite hayatına başladı. 2002’de mezun oldu. Daha sonra yüksek lisansını Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi Özel Hukuk Ana Bilim Dalı’nda tamamladı.

Daha sonra 2003 yılında doğduğu şehir Konya’da serbest avukatlık yaptı. Bu süre zarfında ticari şirketlerin, işletmelerin ve kamu kurumlarının hukuk müşavirliği görevini üstlendi. 2018 yılında ise İlbank A.Ş.’de Denetim Kurulu Üyesi kendisini gösterdi.

2021 Haziran ayında İttifak Holding Konyaspor Kulübü’nün yeni başkanı seçilen Fatih Özgökçen’in evli olduğu biliniyor. Ayrıca 3 çocuğu olduğunu da yazan haber siteleri mevcuttur. Lakin bu konu hakkında herhangi net bir bilgi yoktur.

Son olarak Fatih Özgökçen’in serveti çok merak edildi. Lakin Fatih Özgökçen’in serveti hakkında elle tutulur herhangi bir bilgi yoktur.