Fatma Tezcan boyu, doğum tarihi, aslen nereli? Fatma Tezcan kimdir? Fatma Tezcan Hande Baladın?

17.11.2023
Fatma Tezcan boyu, doğum tarihi, aslen nereli? Fatma Tezcan kimdir? Fatma Tezcan Hande Baladın?

Fatma Tezcan doğum tarihi? Fatma Tezcan boyu, Fatma Tezcan aslen nereli? Fatma Tezcan kimdir? Fatma Tezcan Hande Baladın? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Fatma Tezcan boyu, doğum tarihi, aslen nereli? Fatma Tezcan kimdir? Fatma Tezcan Hande Baladın? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Fatma Tezcan, 1998 yılında İstanbul’da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise dönemlerinde derslerinde her zaman başarılı bir öğrenci oldu, ancak derslere olan ilgisi hiçbir zaman yüksek olmadı. 8 yaşında tiyatroya ilgi duymaya başladı ve “Kül Kedisi” oyununda rol almak istedi. Ancak, arkadaşlarının “Sen çok büyüksün ve çirkinsin, kül kedisi olamazsın” demesi üzerine tiyatrodan vazgeçip spora yönelmeye karar verdi. Hayatının bir dönemi voleybol ve kürek sporlarıyla geçti.

Daha sonra İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümüne kaydoldu. Okula giriş sebebi, ailesinin “Oyuncu olmak istiyorsan önce bir bölüm kazan kızım” şartıydı. BKM Mutfak’tan önce Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde 2 yıl geçirdi. BKM Mutfak’ın düzenlediği seçmeye, mezuniyet oyunu dışında sahne tecrübesi olmaksızın girdi, ancak bu alanda kendini geliştirmek istediği konusunda kararlıydı. 2018’de “Çok Güzel Hareketler 2” ekibine katıldı ve halen bu ekip içinde sahne almaya devam ediyor, skeçler yazıyor.

Fatma Tezcan, kariyerine Stand Talents menajerlik ajansıyla devam ediyor. 2019’da “Organize İşler: Sazan Sarmalı” filminde rol aldı. 1.74 boyunda ve 62 kilo olan oyuncu, sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanıyor. Twitter hesabında 7.293 takipçisi bulunurken, Instagram’da 164.000 takipçisi vardır. Sevgilisi Hilmi Deler ile ilişkilerini Metin Pıhlıs’ın YouTube kanalındaki bir videoda duyurmuşlardır. Beşiktaş futbol takımını tuttuğu bilinmekle birlikte, aslen nereli olduğu ve tam doğum tarihi gibi bazı kişisel bilgileri hakkında henüz bilgi bulunmamaktadır.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Fatma Tezcan boyu, doğum tarihi, aslen nereli? Fatma Tezcan kimdir? Fatma Tezcan Hande Baladın? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Gaye Su Akyol kimdir? Kaç yaşında? Gaye Su Akyol Sevgilisi

@gayesuakyol kullanıcı adı ile instagramda bulunur. 252 bin takipçisi vardır.

Gaye Su Akyol 1 Ocak 1982 yılında ünlü ressam Muzaffer Akyol ve müzisyen Nesibe Akyol’un kızı olarak İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Gaye Su Akyol ‘un Umut Akyol isimli bir erkek kardeşi vardır. Gaye Su Akyol İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamlamış ve ardından Yeditepe Üniversitesi’nde Antropoloji bölümünden mezun olmuştur.

Her zaman müzikle iç içe büyüyen Akyol, ilk olarak ortaokul yıllarında müzikle yakından ilgilenmeye başladığı söylenir .

Gaye Su Akyol ”Deli Gönül” isimli bir şarkıyı 6 yaşındayken yazdı. Gaye Su Akyol Babasının sanatsal yönü sebebiyle şiir ve felsefeye yöneldi. Gaye Su Akyol ‘unn söylediğine göre babasının kendisine Cemal Süreya, Melih Cevdet Anday, Özdemir Asaf ve Can Yücel gibi büyük isimlere dair anılarını, arkadaşlıklarını anlatması Gaye Su Akyol’un hayal gücünü derinleştirmekle kalmamış ilham kaynağı da oldu.

Müzikle olan ilgisi artınca Gaye Su Akyol 4 farklı müzik grubu çalıştı ancak sonraları gruplar dağıldı.

Son müzik grubu olan “Seni Görmem İmkansız” isimli grupla 2010 yılında Tuğçe Şenoğul’le müzikler yapmaya başladı. Aynı zamanda Gaye Su Akyol fotoğrafla da ilgilenip resim sergileri düzenledi. Gaye Su Akyol 2014 yılında “Develerle Yaşıyorum” isimli ilk solo albümünü çıkardı. Bu albüm büyük etki yarattı.